I S A G Iş Sağlığı Ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği Üye Kayıtları Başlamıştır

Konu, 'İSAG Derneği Hakkında Bilgiler' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Dilercan

Dilercan TÜİSAG Üyesi

Levent bey merhaba,
    İş müfettişlerinin ellerin de bulunan soru cevap vb. gibi dökümantasyonlar elinizde varmı?
    Varsa bu dökümantasyonları bizlerle paylaşabilir misiniz?

Last edited by a moderator: 31 Mart 2014
  2. Dilercan

Dilercan TÜİSAG Üyesi

İlerde risk analizi yaptığımız yerlerde sorunlarla karşılaşmamamız için daha çok nelere dikkat ediyorlar?

3. mustafa bayman

mustafa bayman TÜİSAG Üyesi

Selamlar; Başımıza kötü bir şey geldiği zaman derneğinizin ne gibi destekleri oluyor? Öğrenebilirmiyiz?

4. mehmet aytac

mehmet aytac TÜİSAG Üyesi

güzel sorular sormuş arkadaşlar cevap alabilirsek daha hızlı hareket etme imkanımız olacaktır saygılarımla..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aytekin turgutlu

aytekin turgutlu TÜİSAG Üyesi

Ben İzmir ziyaretinizde dernek üyeliği ile ilgili bir form doldurdum.
    Ama üyeliğim gerçekleşti mi bilmiyorum.
    Ayrıca İzmir deki faaliyetlerden haberdar olamıyorum
    bir sorun mu var?

FEİ bu yazıya teşekkür etti.
  6. edc

edc TÜİSAG Üyesi

Antalya temsilci yada iletişim kurulabilecek birisi varmı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

Merhaba Levent bey Eskişehir de İSAG temsilciliği olacak mı?

8. ahmet kuşoğlu

ahmet kuşoğlu TÜİSAG Üyesi

Levent Bey üyelik kayıtını gönderdim sizin maile ama yanıt gelmedi ne zaman geri dönersiniz bana ?

9. ilker dayı

ilker dayı TÜİSAG Üyesi

Levent bey 170 tl yi kredi kartı ile ödeme veya taksitlendirme yapsanız üye sayısında artış olabilir saygılarımla

10. emine aslihan

emine aslihan TÜİSAG Üyesi

levent bey Derneğe üye olduğumuzda bize ne gibi avantajları olacaktır bilgiyse bilgi forumda var etkinlikse çalışma sosyal güvenlik bakanlığı yapıyor. Mesele Bakanlığın İSGİP çalışma projesinin yaygınlaştırılması gibi bilgilendirme eğitimleri olacak mı açıklayınız lütfen

11. Aydın 47 SAĞLAM

Aydın 47 SAĞLAM TÜİSAG Üyesi

En Başta sunu belirtmeliyim ki uzman olarak derneğe çok ihtiyacımız var sessiz kalabalıklar bir işe asla yaramazlar.
    Dernek olmalı asla kamu çalışanları ve emekliler vb. durumda olanlar üyelik giriş ücreti ve yıllık aidattan muaf tutulmamalı, kamuda bulunanların en azından iş garantileri var emeklilerinde uzmanlık yaparak ek gelir sağladığı da unutulmamalıdır.

En kısa sürede derneğe üyelik işlemlerimi başlatacağım.

Last edited by a moderator: 20 Ekim 2016
  12. murat özhan

murat özhan TÜİSAG Üyesi

Levent Bey;

Dernekleşme ile ilgili çalışma ve çabalarınız için tebrik ve teşekkür ederim.
    Yazınızın sonunda başvuru formunu taratıp gönderilmesi yazıyor. Fakat başvuru formunda da 2 adet fotoğraf isteniyor. Bu belgeleri posta yoluyla göndersek daha sağlıklı olmaz mı? bunun için bir adres verebilir misiniz?
    iyi çalışmalar

13. necati hakan özdemir

necati hakan özdemir TÜİSAG Üyesi

antalya için irtibat kurabileceğimiz bir yer var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica