Etkinlik - I S A G Başkanı Levent Kavlak Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesine Ziyarette Bulundu | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Etkinlik I S A G Başkanı Levent Kavlak Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesine Ziyarette Bulundu

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  IMG_2013.JPGIMG_2014.JPG

  İSAG - İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği Başkanı Levent KAVLAK 12 Ekim 2013 tarihinde Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesini ziyaret etti. Başhekim Dr. Hınç YILMAZ Ve Başhekim Yrd. Dr. Oğuzhan ÖZKAN ve Dr.Engin UTKUN ile görüştü.

  Başkanımız Levent KAVLAK meslek hastalıkları ve hastane çalışmaları hakkında bilgiler alırken, 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren devlet, üniversite hastaneleri ve devlete bağlı araştırma hastanelerinde meslek hastalığı tanısı başlatılması ile birlikte ülkemizde meslek hastalığına yakalanan çalışanlarımızın sayılarının kayıt altına alınacağı ve meslek hastalığına yakalanan çalışanlarımız hakkında daha sağlıklı bilgiler alınacağı yolunda bilgiler aldı. Hastanede bulunan hastalarla görüşen başkanımız meslek hastalıklarının çalışanlardaki etkilerini de gözlemlemiş oldu. Derneğimizin genel merkezinin Ankara'da olması sebebiyle ziyaretlerin sık sık gerçekleşeceğini ve sağlıklı bilgiler alınacağını belirten başkan, hastanede sadece meslek hastalarının değil aynı zamanda çalışan ailelerininde tedavi edildiğini belirtti.


   
  Last edited: 21 Kasım 2014
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica