Haber - Halk Sağlığı Personeline " Iş Sağlığı Ve Güvenliği " Eğitimi - Aydın | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Halk Sağlığı Personeline " Iş Sağlığı Ve Güvenliği " Eğitimi - Aydın

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Halk Sağlığı Personeline "İş Sağlığı ve Güvenliği" Eğitimi

  1.jpg

  Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde çalışan tüm personelin ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konusunda bilgilendirmek amacıyla tüm il ve ilçeleri kapsayacak şekilde 12 saatlik eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

  2.jpg

  Çalışan Sağlığı Birimi tarafından yapılan eğitimlerinde Dr. Tümay Saygın, Dr. Filiz Kakıcı, İş Güvenliği Uzmanı Bülent Dinçer ve İş Güvenliği Uzmanı Fatma Hanım Küdür eğitimci olarak görev alırken önceki eğitimlere ek olarak Sultanhisar ve Didim TSM eğitimlerinin de ilk 8 saati tamamlandı.

  3.jpg

  Eğitimler kapsamında Çalışma Mevzuatı, Çalışanların Yasal Hak ve Sorumlulukları, İlkyardım, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Kuralları ve Güvenlik Kültürü, İş Kazaları Sebepleri ve Korunma Prensipleri ile Tekniklerinin Uygulanması, İş Kazası ve Meslek Hastalığından Doğan Hukuki Sonuçlar, Güvenlik ve Sağlık İşaretleri gibi konularda eğitimler verilmekte olup; eğitimler sonrası sertifikalandırma gerçekleşecek.


  Kaynak: IHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica