Güvenlik Bilgi Formu Sınav Sorusu? | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Güvenlik Bilgi Formu Sınav Sorusu?

Konu, 'Diğer Konular' kısmında volkan aktürk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. volkan aktürk

  volkan aktürk TÜİSAG Üyesi  Değerli arkadaşlar,

  Sakarya Üniversitesinin düzenlediği GBF sınavına girdim. sınav öncesi herhangi bir eğitim olmadı sadece sınava 5 gün kala mail olarak ilgili yönetmelik ve dökümanları paylaştılar. sınavın defter kitap açık olacağını belirttiler. Ancak sınavda sorulan 70 puanlık sorunun çözümünü yada nasıl çözüleceğini ilgili bir örnek olmadığı için anlayamadım. 10 gün sonra 2. sınav olacak ve internette bu konu ile ilgili hiçbir paylaşım bulamadım.

  Daha önce bu sınava girmiş yada eğitimini almış birileri varsa 70 puanlık sorunun nasıl çözüleceğini gösterir bir örnek soru çözümü paylaşabilir mi?

  Ekte sınavda sorulmuş sorunun örneği bulunmaktadır.P_20170204_155901.jpgP_20170204_155909.jpg

  şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.


   
  selda çolak, merveray ve TAMER SOLAK bu yazıya teşekkür etti.
 2. merveray

  merveray TÜİSAG Üyesi

  Merhaba volkan bey.

  Bende aynı durumdayım ve hala elimde geçen sınav sorularından başka birşey yok. Pazar günü sınav var ben yine nasıl yapılcağını bilmiyorum :) girip girmeme konusunda kararsızım. siz ne durumdasınız??

   
  volkan aktürk bu yazıya teşekkür etti.
 3. volkan aktürk

  volkan aktürk TÜİSAG Üyesi

  Türkak tan tutun da çevre ve şehircilik bakanlığına kadar her yeri aradım sakarya üniversitesi de dahil. kimse yardımcı olmadı. forumlardan da bi fayda çıkmadı ne yazıkki. resmen dolandırıcılık gibi verdikleri dökümanlarda 70 puanlık sorunun çözümüne ilişkin hiçbirşey yok ve bunu sitede belirtmiyorlar. deseler bu sınavın eğitimini almış olanlar girebilir diye anlayacağız. ben sırf bu pazar günkü sınava istanbuldan kavga etmek için gidicem. bari cevaplarımın hangilerinin doğru olduğunu hangilerinin yanlış olduğunu söyleseler doğru cevapları söyleseler en azından yürütebilecek bi mantığımız olur. geçmiş olsun diyim artık ne diyim.

     

   
  Last edited by a moderator: 24 Mart 2017
  merveray bu yazıya teşekkür etti.
 4. merveray

  merveray TÜİSAG Üyesi

  O kadar haklısınız ki. Birde aday işlemleri panosunda güya cevap kağıdı butonu var tıklayınca error veriyor :) Bende Yalovadan gidicem. Ama dediğim gibi hala kararsızım onca yolu çözümünü bilmediğim sınav için gitmek mantıklı mı bilmiyorum. Dediğiniz gibi 250 liranın üstüne bir bardak su ve yol parası artık napalım geçmiş olsun.

   
 5. volkan aktürk

  volkan aktürk TÜİSAG Üyesi

  hani işimden gücümden vakit bulup da üşenmesem mahkemeye vermeyi çok isterdim. 2 aydır saüsemin 10 numarasını da aradım her saat bir vatandaş telefona bakmadı. güç bela düşürdüğümde de çıkan arkadaş beni ilgilendirmez ne haliniz varsa görün kafasında cevaplar verdi. ben çözümünü bilmediğim bir soruyu nasıl çözebilirim diyorum laf da anlamıyorlar. verdiğim paraya mı , yaktığım benzine mi, giderken arabamın camı patladı ona verdiğim 500 liraya mı yanayım bilemiyorum. 55 almışım sınavdan geçmeye fazla bişey de kalmamış. benim de kafam çok karışık bi daha gitmeye değer mi diye. ama bi yandan da 70 e bişey kalmamış fazla belki bu sefer çıngar çıkartıp cebren ve hile ile belki de bi şekilde geçebilirim diye düşünmekten kendimi alamıyorum. bu ihtimal galiba götürecek beni sakarya yollarına yeniden.:) sen kaç aldın bilmiyorum ama zaten defter kitap açık o karambolde bilen birilerini bulup (gözetmen hocalar bilmiyo) kopya usulü geçmeye zorlamak şuanda en mantıklı seçenek. en fazla ne olabilir ki. okuldan mı atacaklar :D uyar bana

     

   
  merveray bu yazıya teşekkür etti.
 6. merveray

  merveray TÜİSAG Üyesi

  Valla ben üşendiğimden sınava gitmedim ne yalan söyliyim :) bende 53 almışım. Bu arada siz gittiniz mi? Nasıl geçti? Birde mesela bu da isg sınavı gibi mi acaba her hangi bi zamanda ikinci sınava girme hakkım baki mi acaba? Neyse geçmiş olsun diyelim :)

   
  Last edited by a moderator: 27 Mart 2017
 7. volkan aktürk

  volkan aktürk TÜİSAG Üyesi

  Bir kez daha üşenmeden gittim ve girdim sınava. yine hüsran :( büyük ihtimalle 50-60 alırım. 3 anfi dolusu insan girdi sınava çoğu ilk sınavdan kalanlar. kimse hala bilmiyodu neyin ne olduğunu tek tük 3-5 kişi konuyu idrak etmişti ama ne yazıkki onlardan biri değildim. kavga etmek için saüsem binasını bastım :) kavga edecek bile kimse yoktu, bu eğitimden sorumlulardan. boş salonda "dolandırıcılaaaar" diye bağırıp eko testi yaptım sadece :) neyseki bir hakkımız daha varmış neye yarayacaksa. bir hayırsever çıkıp da bir tane örnek soru çözümünü paylaşırsa belki 3. sınava da girerim. ama şimdilik hala bi paylaşım bulamadım. sizin zaten 1 hakkınız daha var. hatta yanlış duymadıysam girmediğiniz 2. sınav için de 1 hakkınız olmalı. bu arada bir sonraki sınav için siteden bir kez daha başvuru yapmanız gerekiyormuş.
   
  damla bayat bu yazıya teşekkür etti.
 8. selda çolak

  selda çolak TÜİSAG Üyesi

  Merhaba Arkadaşlar, öncelikle örnek soru paylaşımınız için çok teşekkür ederim. sınav zor bir sınav eğitiminin alınması gerekiyor.Ben şahsen elimde eğitim dökümanları oldugundan sadece sınava girerek halledebilirim diye düşündüm umarım geçerim :) ben de elimdeki dökümanları sizlerle paylaşmak istiyorum ***KESİLDİ***   
  damla bayat bu yazıya teşekkür etti.
 9. volkan aktürk

  volkan aktürk TÜİSAG Üyesi

  elinizde varsa dokümanlar paylaşabilir misiniz

     

   
 10. selda çolak

  selda çolak TÜİSAG Üyesi

  mesaj olarak attım size volkan bey ,kolay gelsin   
 11. İbrahim Bilican

  İbrahim Bilican TÜİSAG Üyesi

  selda hanım rica etsem bana da atabilir misiniz   
 12. damla bayat

  damla bayat TÜİSAG Üyesi

  Merhaba, bana da atabilir misiniz acaba :)

   
 13. damla bayat

  damla bayat TÜİSAG Üyesi


  elinizdeki sınav sorularını paylaşabilir misiniz :)
   
 14. melikdurak

  melikdurak TÜİSAG Üyesi

  bu bölümü hortlatmak adına elinde belge döküman olan varsa atabilir mi acaba ?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica