Haber - Göynük'te Bir İşçi Makina Bandına Sıkışarak Yaşamını Yitirdi | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Göynük'te Bir İşçi Makina Bandına Sıkışarak Yaşamını Yitirdi

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Genco tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Genco

Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Nallıhan'da ikamet eden Fatih Boztepe, Göynük'teki bir termik santralde çalışıyordu. Boztepe, çalıştığı makinenin bandını temizlediği sırada vücudu banda sıkıştı. Durumu gören arkadaşları bandı durdurdu ve 112 Acil ekipleri çağrıldı. Gelen ekipler, Boztepe'nin öldüğünü belirledi.

Ölüm haberini alan Boztepe'nin yakınları, termik santral önüne gelerek cenazeyi görmek istedi. Olay savcılık tarafından incelendiği için işçi yakınları içeri alınmadı. Boztepe'nin Şehit Ziya Sarpkaya Göynük İlçe Devlet Hastanesi'ne götürüldüğü söylendi. Hastaneye gelen işçi yakınları santral yetkililerinin yeterli bilgi vermediğini ve kendilerini oyaladığını söyleyerek isyan etti.

Yakınları, Fatih Boztepe'nin işe gitmeden önce, "İçimde kötü bir his var. Başıma bir şey gelecek gibi hissediyorum" dediğini söyledi.

Fatih Boztepe evli ve Aslı(5) ve Hamza(3) adında iki çocuk babasıydı.

KAYNAK

2. Genco

Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Benim haber sitelerinden basitçe paylaştığım her haberde hayatlar sönüp gidiyor. Benim için paylaşmak, sizler için okumak çok basit bir eylem ama her haberde yitip giden hayatlar, parçalanan aileler ve beni en çok üzen de babasız kalan çocuklar var...

Baksanıza şunların güzelliğine, babalarının öldüğünden habersiz hastane bahçesinde oyun oynuyorlar.

Her gün mü ölümlü iş kazası olur?

Artık şu iş güvenliğine gereken önemi verelim

BEKİR DOGAN, Seda Tınaz ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica