Müzik Goran Bregoviç Zorlu Center Psm’ye Geliyor!

Konu, 'Müzik' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  Goran Bregoviç Zorlu Center PSM’ye geliyor!
  Köklerini Balkan ezgilerinden alan müziğiyle sayısız sinema ve tiyatro müziğine imza atan Goran Bregoviç, 8 Mart tarihinde, Zorlu Center PSM’de sevenleriyle buluşacak.

  goran-bregovic-zorlu-center-psm-ye-geliyor--4111643.Jpeg

  “The Wedding & The Funeral Band”in geleneksel perküsyonla uyumunu sahneye taşıyacağı konseriyle Bregoviç, İstanbullu hayranlarına keyifli bir müzik ziyafeti hazırlıyor.


  1978 yılında Mica Milosevic'in Nije Nego filmiyleilk film müziğini besteleyen,tiyatro ve sinema eserleri için hayranlık uyandıran müzikler yapmanın yanı sıra müzikal kariyerine 12 albüm ve binlerce kişinin izlediği pek çok konser sığdıran müzisyen Goran Bregoviç, İstanbullu hayranlarıyla bir kez daha bir araya gelecek.

  1995'te Cannes Film Festivali’nde ödül kazanan, ünlü yönetmen Emir Kusturica ile Underground ve White Cat Black Cat gibi pek çok unutulmaz filmin müziğine imza atan, 1994 yılında Altın Palmiye alan La Reine Margot’nun ve Can Dündar’ın yazıp yönettiği Mustafa adlı belgeselin müziklerini besteleyen Bregoviç, Sezen Aksu ve Candan Erçetin’le verdiği ortak konserlerle de Türkiye’de geniş kitlelerin hayranlığını kazandı.

  Geleneksel Bulgar polifonileri taşıyan çingenorkestrası “The Wedding & The Funeral Band”in elektrogitar ve rock aksanına sahip geleneksel perküsyonla uyumlu hale geleceği konser, 8 Mart Cumartesi saat 21.00’de Zorlu Center PSM’de.

  Tarih: 8 Mart 2014Cumartesi, 21.00
  Mekan: Zorlu Center PSM, Ana Tiyatro
  Bilet Fiyatları: 62 TL, 85 TL, 105 TL, 130 TL, 175 TL


   
  YalçınYıldıray bu yazıya teşekkür etti.
 2. Mehmet ERCAN

  Mehmet ERCAN TÜİSAG Üyesi

  Müziğini çok Beğenirim ve dinlerim.

   

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica