Duyuru : Forum Üyelik Bilgileri Hakkında

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sayın TÜİSAG üyelerimiz,

Foruma üye olunurken, üye olanın gerçek kişi olup olmadığını tespit edebilme ve kayıp olan şifrelerin talep edilebilmesi için kayıt kısmında cep telefonu numarası bölümü mevcuttu.
Lakin maliyetlerden dolayı bu sistemi hayata geçiremediğimizden dolayı uzun zaman önce bu kısmı kaldırmıştık.
Bazı üyelerimize isg ile gelen mesajlarda forumumuz da zan altında kaldığı için bugün itibariyle forum database'in den bu bilgiler silinmiştir.
Yaptığımız araştırmalar neticesinde isg katip üzerinde, iş veren kısmından giriş yapıldığında iş güvenliği uzmanlarının bilgileri gözükmektedir.

Üyelerimizden @Adülkadir AYDIN beyin isg katip üzerinden bu bilgilerin görülmemesi için konuyla ilgili bulduğu çözüm aşağıdaki gibidir.
İsg katip üzerinden bilgileri görülmesini istemeyen üyelerimiz bu yöntemi uygulayabilirler.

İyi çalışmalar,

• @ Abdülkadir AYDIN:
    Bilgileri güncelleme kısmında bilgilerimi osgbler görebilsin klsmı varmış orayı kapattım ben artık görünmeyecek - Bugün 11:50

• @ Abdülkadir AYDIN:
    Değiştirmek isteyen arkadaş varsa oradan yapabilir - Bugün 11:50
1583144629294.png

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.