Fazla Çalışma Kabul Yazısı

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ceylinada tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ceylinada

  ceylinada TÜİSAG Üyesi  Merhabalar, iş sözleşmesinde yer alsa bile her yıl çalışanlardan fazla çalışma onay yazısı almak gerekiyor değil mi?


   
 2. MARBIM

  MARBIM TÜİSAG Üyesi  Her yıl Ocak ayı sonuna kadar, tüm çalışanlardan, fazla mesai onay yazısı almak zorunlu. Cezası var.
  Bu yazının alınması, çalışana mesai yapalım, kalıyoruz demek anlamında değil. Mesai yapılacak her gün için ayrıca mesai formu alınacak.

  Kolay gelsin,
  Her yıl Ocak ayı sonuna kadar, tüm çalışanlardan, fazla mesai onay yazısı almak zorunlu. Cezası var.
  Bu yazının alınması, çalışana mesai yapalım, kalıyoruz demek anlamında değil. Mesai yapılacak her gün için ayrıca mesai formu alınacak.

  Kolay gelsin,

   
 3. süleymanyılmaz

  süleymanyılmaz TÜİSAG Üyesi

  Merhabalar;

  Şimdi personelinin her fazla mesaisinde gelipde fazla mesai formu alıyım demek çok zor bir şey. hele hele çalışan sayısının fazla olduğu yerlerde. Genelde yılbaşında alınır ve


  ................................................................................................İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI’NA  Kurumunuzda ………………………………………… olarak görev yapmaktayım. ……………. Yılında işyerinin fazla mesai yapmamı istemesi halinde hafta tatili, resmi ve dini tatil günlerinde olsa dahi işlerin aksatılmadan yürütülmesi için fazla mesai yapmak için muvafakatim olduğunu ve istenen fazla mesaiyi yapacağımı kabul ve taahhüt ederim.
  Adı Soyadı :

  İmza :

  biçiminde genel bir form alabilirsiniz.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica