Haber Erken Patlayan Ramazan Topu Parmaklarını Kopardı - Kırklareli

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Erken Patlayan Ramazan Topu Parmaklarını Kopardı

  1.jpg


  Kırklareli Belediyesi'nde görevli, 54 yaşındaki Yalçın Karagün, iftar saatinde fitilini ateşlediği ramazan topunun erken patlaması sonucu sol eli ve dizinden yaralandı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilen Karagün'ün kopan parmakları 8 saat süren cerrahi müdahale ile dikildi.

  Kırklareli Belediyesi Fen İşleri’nde görevli Yalçın Karagün, dün iftar saati olan 20.59’da basit düzenekle kurulan ramazan topunu patlatmak 4 demir borunun başına geçti. Yaktığı fitilin sonuna kadar yanmadan patlaması sonucu Yalçın Karagün sol el ve dizinden yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine sevk edilen ambulanslarla Kırklareli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Karagün daha sonra ise, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

  8 SAATTE YERİNE DİKİLDİ


  Burada Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim servisine alınan Karagün’ün sol elinden kopan parmakları ve avuç içerisindeki hasar, 8 saat süren operasyonun ardından yerine dikildi. Sağlık durumunun iyi olduğu açıklanan Karagün operasyonun ardından yoğun bakım ünitesine alındı. Savcılık ve polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.  Kaynak: http://www.posta.com.tr/3Sayfa/HaberDetay/Ramazan-topu-parmaklarini-kopardi.htm?ArticleID=234296


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica