Endüstriyel Dağcılık(yüksekte Çalışma), [yardım]

resul adıguzel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba, yaşım 19, açık lise 3 elektrik/güvenlik okuyorum. Yüksekte çalışmak istiyorum bir firmanın catı altında. Yani eğitimi verip sertifika kazandırdıktan sonra bir yere yerleşmemi sağlayacak bir firma arıyorum. Nasıl bulabilirim? hedefim yüksek ve kendime güveniyorum. Yaşım genç olduğundan bazılarınızın konuya ciddi bakmayacağını biliyorum hevesdir gelip geçer diceksiniz ama gerçekten bu işi yapmak benim hayalim. aynı konuyu 3. foruma açışım oldu umarım yardımcı olucak birileri çıkar. İyi forumlar...

YFŞ

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhaba, yaşım 19, açık lise 3 elektrik/güvenlik okuyorum. Yüksekte çalışmak istiyorum bir firmanın catı altında. Yani eğitimi verip sertifika kazandırdıktan sonra bir yere yerleşmemi sağlayacak bir firma arıyorum. Nasıl bulabilirim? hedefim yüksek ve kendime güveniyorum. Yaşım genç olduğundan bazılarınızın konuya ciddi bakmayacağını biliyorum hevesdir gelip geçer diceksiniz ama gerçekten bu işi yapmak benim hayalim. aynı konuyu 3. foruma açışım oldu umarım yardımcı olucak birileri çıkar. İyi forumlar...

Resul Bey, öncelikle hedefinize ulaşmanız için gereken azim sizde görülüyor. Azmin yanında eğitim de çok önemli. Bu eğitimlerden bir tanesi de IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) Uluslararası Sertifikalı İple Erişim Teknisyenliği Kursları.

Bu konuyu bir araştırın kurs biraz maliyetli, zaten web üzerinden araştırınca bilgiler edineceksiniz. Fakat iş bulmak başlı başına sizin çabanızla ve gayretinizle olacaktır.

Başarılar dilerim.

resul adıguzel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Resul Bey, öncelikle hedefinize ulaşmanız için gereken azim sizde görülüyor. Azmin yanında eğitim de çok önemli. Bu eğitimlerden bir tanesi de IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) Uluslararası Sertifikalı İple Erişim Teknisyenliği Kursları.

Bu konuyu bir araştırın kurs biraz maliyetli, zaten web üzerinden araştırınca bilgiler edineceksiniz. Fakat iş bulmak başlı başına sizin çabanızla ve gayretinizle olacaktır.

Başarılar dilerim.
teşekkür ederim. işe başlamadan önce eğitimim alınması gerektiğini biliyorum ve eğitim veren kuruluşlarıda biliyorum. burada konu açma sebebim bir firmayla sözleşmeli anlaşıp eğitimimi ücretsiz bir şekilde sağladıktan sonra firmaaya çalışmaktı istediğim

resul adıguzel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
güncel

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.