Prosedür - Eked- Etiketleme Kilitleme Prosedür Ve Formlar | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Prosedür Eked- Etiketleme Kilitleme Prosedür Ve Formlar

Konu, 'İSG Prosedürleri' kısmında mustafa ali kuşçu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mustafa ali kuşçu

mustafa ali kuşçu TÜİSAG Üyesi

Selamlar

Etiketleme - kilitleme hakkında hazırladığım prosedür- talimat ve formlar ektedir.

Umarım yardımcı olabilir.

İyi çalışmalar...

Ekli Dosyalar:

sukriye20, İsmail UYGUR, sarph35 ve 8 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. sarph35

sarph35 TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim. Çok güzel ve eğitici bir çalışma olmuş. Ama anlamadığım bir iki şeyi sormak isterim.
    Periyodik kilitleme şalteri dediğiniz nedir tam olarak anlamadım. Birde herhangi bir CNC makine için yapmış olduğunuz EKED talimatı var mıdır?

3. mustafa ali kuşçu

mustafa ali kuşçu TÜİSAG Üyesi

kilitleme ekipmanlarının periyodik kontrol formları anlamında yazmıştım. düzenli olarak biliyorsunuz ki kontrol edilmeleri lazım. cnc makine için elimde yok ama yapılabilir. ben örneğin her makine için talimatlarımı özgün hazırlamaya çalışıyorum. tabi esinlendiklerimde oluyor. yabancı kaynakları tarıyorum vs. isterseniz sizde yazmış olduğum o talimat üzerinden giderek istediğiniz tezgaha göre uyarlayabilirsiniz. çünkü tezgahınız ahşap için bir cnc mi? lazer mi, torna mı? plazmamı? yani hangi ihtiyaca göre yapılmış bir cnc makine. bu yüzden cevap vermem oldukça zor.
    iyi çalışmalar

sarph35 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica