Eğitimleri Video Kaydi Altina Almak...

çağatayözcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
ARKADAŞLAR İŞYERİMİZİN AVUKATI YAPTIĞIN EĞİTİMLERİ VİDEO KAYDINA AL OLUMSUZ DURUMLARDA HAKİMLER DAHA İYİ İNANIYOR DEDİ.ŞİMDİ SORMAK İSTERİM BİZİM İŞİMİZ KANUNLARI UYGULAMAK DEĞİL MİDİR.KANUNDA YAPTIĞIN EĞİTİNLERİ VİDEO KAYDINA AL DİYE BİR İBARE YER ALMAZ Kİ NERDEN ÇIKTI ŞİMDİ BU.!!!!!

ilknur_gucluturk

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Banada verdiğim eğitimleri en azından fotoğraflamamın iyi olacağı, denetim için geldiklerinde faydalı olacağı söylendi fakat dediğiniz gibi buna yönelik bir zorunluluk göremedim ben de.. Kayıt altına almak yeterli çünkü.

Uzman Ahmet

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bu işin sonu yok gerçekten.Avukat herşeyi garanti altına almak için söylemiş ben bu davranışı onaylamıyorum ama fikir doğru.

çağatayözcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
TEŞEKKÜR EDERİM BU ŞEKİLDE ÇALIŞAN KİMSE YOK ANLAŞILAN...

MuratA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Firmamda verdiğim eğitimler esnasında baştan sona video kaydı almıyorum ancak eğitimin ortalarında 5dk bir video kaydı alıyorum. Ve belirli aralıklarla fotoğraf çekiyorum. Bunun amacı Allah göstermesin herhangi bir hukuki işlem sırasında sizin için yaralı olabileceği. O kişiye eğitimi almadan imza da attırmış olabilirsiniz. Zorunluluk yok fayda var.

Selçuk Karstarlı

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İşe başlayan herkese eğitim veriliyor, bu durumda çok ciddi bir veri yükü oluşur.
Kanaatimce eğitim katılım tutanağı ve sınav kağıdı yeterlidir.

MuratA

Üye
TÜİSAG Üyesi
eğitim kayıtları ve sınav yeterlidir tabi ama bahsettiğim gibi zorunluluk yok...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.