E-OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında İlhamierdem tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Seylan Aygün

  Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi  belgeniz için kalite eğitimleri ile irtibata geçebilirsiniz metin bey..onlar yardımcı olurlar..


   
 2. btepebag

  btepebag TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar ben eğitime katıldım fakat sınava girmedim bana da sertifika falan gelecek mi acaba?

   
 3. Seylan Aygün

  Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

  katılım sertifikası gelmiş olması lazım size..

     

   
 4. btepebag

  btepebag TÜİSAG Üyesi

  gelmedi bana ...maillerimi tekrar kontrol ettim ama yok...

   
 5. Nurdan DAHİ

  Nurdan DAHİ Banned

  kalite eğitimlerine bir mail atarak durumu bildirin ilgileneceklerdir...

     

   
 6. Hakan KESKİNKILIÇ

  Hakan KESKİNKILIÇ TÜİSAG Üyesi

  katılım belgesi verecekler ama egitimini tamamladığına dair sitede yapman gerekenleri yaptıysan tabi...

   
 7. tgbdgcn

  tgbdgcn TÜİSAG Üyesi

  kalite eğitimleri sitesinde sorun var sanırım sertifika için iletişim kurucaktım ama telefon numaraları cvp vermiyor site açılmıyor ulaşabileceğimiz bi irtibat numarası varsa paylaşırsanız sevinirim..
   
 8. Lütfiye

  Lütfiye TÜİSAG Üyesi

  BEN BELGEMİ ALDIM :)))   
 9. Lütfiye

  Lütfiye TÜİSAG Üyesi

  HERŞEY SİZE GELEN E-POSTA ADRESİNDE YAZIYOR TABİ ÖNCE BANKAYA SERTİFİKA VE KAGO ÜCRETİ ARTI HAVALE İLE BİRLİKTE 40TL ÖDEDİM 2 HAFTA SONRA BELGEMİ KARGO İLE ALDIM.

     

   
 10. Doğuş

  Doğuş TÜİSAG Üyesi

  çok saçma birşey duydum arkadaşlar ben sınavı çözmedim ama katılım belgesini almam gerekiyordu kendi sistemlerinin açıklamalarında eğitimi tamamladım diye bir butona basma zorunluluğu yok oradaki açıklamaya göre sınava girmeyenlere katılım belgesi gönderiliyormuş. Adamlarla bugün görüştüm. Adam bana demez mi eğitimi tamamladım demezsek katılım belgesi de alamıyormuşuz. Ama paralı eğitim olursa öyle bir şeye gerek kalmadan katılım belgemizi alabiliyormuşuz. Bu ne saçma iştir dedim ben de. Bizim forumumuzda böyle bir açıklama oldu mu ben sanmıyorum olduğunu. O yüzden Kaan Beye mesaj attım çok tatminkar bir cevap alamadım henüz ama forumda bu açıklamaların yapıldığı bir başlık vardı onu arıyorum bulamıyorum bir türlü bize bu bilgilendirme yapılmadı :( 1 aydır katılım belgem gelecek diye bekliyorum adamları bugün aradım belge bu durumda alamazsınız diyor.   
 11. Seylan Aygün

  Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi


  eğitime başlarken katılım belgesi alabilmek için eğitimi tamamladım butonuna basılması gerektiği bilgisi yazıyordu onların sitelerinde doğuş bey..   
 12. Doğuş

  Doğuş TÜİSAG Üyesi

  adam bana kendi söyledi paralı eğitim alsaydınız eğitimi biz tamamladık kabul ediyoruz diyor ama parasız aldığınız için o butona basmak zorundasınız diyor... Bu durum bana çok saçma geldi. Kendim sizin sitenizde öyle bir buton zorunluluğu yok dediğimde onlar bana aynen yukarıdaki şeyi söyledirler. Eğer forumunuzda bir açıklama yapılmadıysa ben de dedim özellikle üstü kırmızı böyle bir yazı görmedim dedim. Eğer bilgilendirme yapılmadığı konusunda bir kanıt gösterirseniz bir şekilde belgenizi çıkartır yollarız falan filan dendi ben bu işten hiç birşey anlamadım.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica