Haber Dünyanın En Prestijli Güvenlik Ve Yangın Fuarı "ifsec Istanbul"da Buluştu

Konu, 'Fuar, Seminer, Sempozyum Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  Dünyanın En Prestijli Güvenlik ve Yangın Fuarı "Ifsec Istanbul"da Buluştu
  Dünyanın lider fuar ve etkinlik organizasyonu şirketi UBM tarafından organize edilen uluslararası arenadaki en prestijli Güvenlik ve Yangın Fuar & Konferansı IFSEC Istanbul, 30 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

  Dünyanın lider fuar ve etkinlik organizasyonu şirketi UBM tarafından organize edilen uluslararası arenadaki en prestijli Güvenlik ve Yangın Fuar & Konferansı IFSEC Istanbul, 30 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

  “Güvenlik Endüstrisinde 2023 Vizyonu” ile sektörün gelecek 10 yılını şekillendiren IFSEC Istanbul, Türkiye, Güneydoğu Avrupa ve Orta Asya’daki güvenlik endüstrisinin kilit isimlerini ve güvenlik profesyonellerini bir araya getiren İLK ve TEK konferans oldu. 15 ülkeden 150’yi aşkın markanın temsil edildiği ve 57 ülkeden çok sayıda üst düzey ziyaretçinin ağırlandığı IFSEC Istanbul, gündemdeki konuların yanı sıra sektörün önde gelen yerli ve yabancı konuşmacılarına da ev sahipliği yaptı.

  Özel Güvenlik Federasyonu (ÖGF), GÜSOD, GESİDER, ASIS Türkiye, UKTI, BSIA, CoESS, ÖDD ve Uluslararası Özel Dedektif Dernekleri Federasyonu gibi sektörün önde gelen birçok saygın yerli ve yabancı sivil toplum örgütü ve kamu kuruluşu tarafından desteklenen IFSEC Istanbul bölgenin gelişmekte olan yangın ve güvenlik endüstrisini bir adım öteye taşıdı.

  IFSEC Istanbul’da bu yıl ilk defa Canon, Sony, Sensormatic, Y3K, Securitas, Mobotix, Honeywell, Cisco, Axis İletişim ve Panasonic gibi sektörün lider markaları boy gösterdi. IFSEC Istanbul ayrıca, İngiltere’nin 15 büyük markasını bir araya getiren İngiltere Pavilyonu’na da ev sahipliği yaptı.

  İngiliz Pavilyonu kapsamında ürünlerini ve hizmetlerini bu yıl ilk defa IFSEC Istanbul’da sergileyen sektördeki öncü İngiliz şirketler arasında “Advanced Elektronik, Bold İletişim Ltd., BSIA Ltd., GJD Üretim Ltd., Lichfield Yangın ve Güvenlik Ekipmanları Birliği, İntercall, Magnetic Solutions, Qvis, Sesys Ltd., Tyneflow, Winsted Limitet, Axxess Tanımlama Ltd., Elmdene Uluslararası Ltd., STI(Avrupa) ve Thinking Space Sistemleri” yer aldı.

  IFSEC Istanbul Fuarı’nda yüz tanıma, iris okuma ve tanıma sistemleri ile insansız hava araçları gibi öne çıkan son teknoloji ürünlerin yanı sıra çevre dostu, insana ve ekipmana zarar vermeyen etkin yangın söndürücüler ilgi gördü.

  “Güvenlik Endüstrisinde 2023 Vizyonu” konulu konferans programı kapsamında gündemdeki konu ve konuşmacıları ile de adından söz ettiren IFSEC Istanbul, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda saygın konuşmacıyı ağırladı.

  Bu konuşmacılar arasında Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri “Prof. Dr. Emre ALKIM”, 2012 Londra Olimpiyatları Güvenlik Başkanı “Andrew AMERY”, Emniyet Genel Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü Komiseri “Erdem İren”, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Direktörü “Aysel BEYCAR”, Darphane Eski Genel Müdürü “Raif BAKOVA”, Norveç Merkez Bankası’ndan “Leif VEGGUM”, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMI)’nden “Mehmet KARAKAN” ve TAV Özel Güvenlik Genel Müdürü “Turgay ŞAHAN” gibi sektörün önde gelen isimleri yer aldı.   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica