Doktora Tezim İçin Desteğinizi Rica Ediyorum.

atakan duru

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar merhaba. Yönetim ve Organizasyon alanında doktora yapmaktayım. Tezimin örneklemini kamu denetim personeli, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ve tehlikeli madde güvenlik danışmanları oluşturmaktadır. Proaktif Davranışlarda Örgüt Kültürü, Kişilik Özellikleri ve Öz Liderliğin Rolü konulu doktora tezime yönelik veri toplamak amacıyla oluşturduğum anket linkini aşağıda paylaştım. Anketin doldurulması için 10 dakikanızı ayırırsanız sevinirim. İyi çalışmalar...

Anket Linki: https://forms.gle/NHBEokWdJjv67k9j7

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Arkadaşlar merhaba. Yönetim ve Organizasyon alanında doktora yapmaktayım. Tezimin örneklemini kamu denetim personeli, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ve tehlikeli madde güvenlik danışmanları oluşturmaktadır. Proaktif Davranışlarda Örgüt Kültürü, Kişilik Özellikleri ve Öz Liderliğin Rolü konulu doktora tezime yönelik veri toplamak amacıyla oluşturduğum anket linkini aşağıda paylaştım. Anketin doldurulması için 10 dakikanızı ayırırsanız sevinirim. İyi çalışmalar...

Anket Linki: https://forms.gle/NHBEokWdJjv67k9j7
Merhabalar, anket sonrasında değerlendirmelerinizi paylaşmanızı çok isteriz.

atakan duru

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar, anket sonrasında değerlendirmelerinizi paylaşmanızı çok isteriz.
Proaktif davranışlar, hem kamu hem de özel sektör kuruluşlarında örgüt performansını ve örgüt verimliliğini arttıran önemli bir faktördür. Çalışanların örgütün hedeflerine ulaşabilmesi için sorumluluk alması, inisiyatif alarak örgütün sorunlarını çözmek için gönüllü davranışlar göstermesi, yani proaktif davranması örgütünü geliştirmektedir. Bu nedenle bu davranışa etki eden faktörleri incelemek istedik. Çalışanların bu davranışa yönlenmesi için çalıştığı örgütün ne yapıda olması gerektiği, kendisinde bulunan hangi özellikleri geliştirmesi gerektiği konusunda bir sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. 150-200 kişiye daha ihtiyacım var analize başlayabilmek için. Daha sonraki aşamada inşallah tez yayınlanacak kabul görürse. Sizlerde de paylaşırım tabiki de.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.