Diyaliz Merkezlerinde Uzman Çalışma Zorunluluğu

öznurömer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu konu hakkında bilgisi olan varmı acabaa

Ali KÖKSAL

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
bu konu hakkında bilgisi olan varmı acabaa
Öznur hanım Diyaliz merkezleri Tehlikeli sınıfa girmekte çalışan sayısına göre siz iş Güv.uzmanı veya iş yeri hekiminin ne kadar süreyle hizmet vereceğini hesaplayabilirsiniz. Zaten yeni yasada iş Güv.uzmanı ve iş yeri hekimi mutlak süretle bulundurma zorunluluğu var.

öznurömer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben c sınıfı uzmanıyım o halde çalışabilirim diyazliz merkezlerinde part time olarak anlaşma yapılabilir o zman ??
bu arada tşk ederim

öznurömer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
50 çalışanı olması mecburiyeti varmış diyazliz merkezinde peki çalışanlar arasına doktorlarıda sayacak mıyızzz

Şahin IRMAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İsg nin tanımındada geçtiği gibi çalışan tüm insanları sosyal fiziksel ve ruhsal yönden tam verimliklik durumuyla çalışmasını sağlamak ve bu verimliliğin devamını amaç olarak gören tıp bilimidir.. aklımda kalan tanım bu ama daha net bi bilgi için İLO nun isg tanımına bakabilirsiniz çalışan tüm insanlar dediğine göre sayarız heralde :)

Eralp Kuyucu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Evet, doktorları da saymanız gerekiyor. Ben işyeri hekimiyim, şu an da bir diyaliz merkezinde mesul müdür olarak çalışıyorum. Diyaliz merkezimde işyeri hekimliği yapamıyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.