Soru : Dışa Görevlendirme Hakkında

gizem kuruefe

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhaba, biz geri dönüşüm fabrikasıyız? personeller şehir dışına veya şehir içinde atık toplamak için gidiyor. her seferinde görev kağıdı imzalatalım mı? yoksa genel bir görev tanımı oluşturmak yeterli mi sizce?

TAHYA YASİN AKDAĞ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Geçici görevlendşrme firma tarafından yapılmakta.Bunu isg uzmanı olarak mı firmanın herhangi bir çalışanıolarak mı soruyorsunuz?

gizem kuruefe

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Geçici görevlendşrme firma tarafından yapılmakta.Bunu isg uzmanı olarak mı firmanın herhangi bir çalışanıolarak mı soruyorsunuz?
buranın iş güvenliği uzmanı olarak soruyorum bu soruyu, ama diğer insan kaynakları görev tanımı vs işlerini de ben yapıyorum burada.

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba;
firmanızda sigortalı ve tam zamanlı çalışan personeliniz sürekli olarak başka firmalarda herhangi bir iş için bulunduğunda görev kağıdını sadece tek seferlik yapmanız daha mantıklı olur. işin süresini kapsayan ve form üzerinde işveren tarafından imzalanmış bir belge yeterli olur. herhangi bir istenmeyen durumda genel görevlendirme kağıdı aleyhinize sonuçlara sebep olabilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.