Risk Değerlendirmesi Diş Klinikleri İçin, Çsgb Dışında Yaptığınız Bir Risk Analizini Paylaşır Mısınız?

eflatunmasal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ÇSGB' nin rehber niteliğindeki dökümanı dışında hazırlamış olduğunuz risk analizine ihtiyacım olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Ekli dosyalar

• Risk Degerlendirme.pdf
    58.3 KB · Görüntüleme: 310

eflatunmasal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teşekkür ederim zahmetiniz için. Ancak dediğim gibi rehber niteliğinde olan ve check-list metoduyla hazırlanmış basit usul bir analiz düşünmüyorum. Ayrıntılı olarak yazdım, yazacak olduklarım da var. 5*5 hazırlayan biri var mı acaba? Yada farklı bir metod? Eklemeyi unuttuğum, ihmal ettiğim bir madde kalmasın istiyorum.

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim zahmetiniz için. Ancak dediğim gibi rehber niteliğinde olan ve check-list metoduyla hazırlanmış basit usul bir analiz düşünmüyorum. Ayrıntılı olarak yazdım, yazacak olduklarım da var. 5*5 hazırlayan biri var mı acaba? Yada farklı bir metod? Eklemeyi unuttuğum, ihmal ettiğim bir madde kalmasın istiyorum.
Sağlık Bakanlığını tarafından genel olarak poliklinikler için hazırlanmış olan risk değerlendirmesi var. Bu işinize yararsa onu yükleyebilirim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.