Form Dinlenme Olanakları Ve Temizlik Kontrol Formu

Xzenon

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
Dinlenme Olanakları ve Temizlik Kontrol Formu

1 Çalışanlar çalışma alanına uygun bir uzaklıkta temiz içme suyuna ulaşabiliyorlar mı?
2 Çalışma alanında aynı kabın birden fazla kişi tarafından kullanılmasına veya doğrudan su kabından içilmesine engel olmaya yetecek kadar bardak/şişe var mı?
3 İçme suyu kapları olası bir enfeksiyonu önlemek amacı ile temiz tutuluyor mu?
4 Çalışanların çalışma alanına uygun uzaklıkta ulaşabilecekleri bir dinlenme yeri var ve bu yer güvenli mi?
5 Dinlenme yerlerinde yeteri kadar mobilya var mı? Ör., sandalye, masa
6 Çalışanların çalışma alanına uygun uzaklıkta (300m içerisinde) ulaşabilecekleri bir tuvalet var mı ve bu tuvalet temiz ve düzenli olarak temizleniyor mu?
7 Bütün çalışanların kullanabileceği bir el yıkama yeri var mı?
8 Çalışma alanında acil durumlarda müdahale edebilecek ilk yardım eğitimi almış bir kişi var mı?
9 Çalışanların ilk yardım alabilecekleri yerler çalışma alanına uygun uzaklıkta ve çalışanlar ilk yardımın gerekli olduğu durumlarda yapılması gerekenleri biliyorlar mı?
10 Çalışanların yemeklerini yiyecekleri uygun bir yer var, iyi ve temiz durumda tutuluyor ve yeteri kadar sandalye/masa var mı?

Ekli dosyalar

• 15 - Welfare - TR.xls
    32 KB · Görüntüleme: 306
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.