Çsgb’den Belge Basimina Ilişkin Duyuru

ISGdosya

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
ÇSGB’DEN BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU
BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU İSG-KATİP ‘e kayıtlı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belgelerinin basılması amacıyla oluşturulmuş bilgi güncelleme ekranı deneme çalışmasından sonra 08 Haziran 2014 tarihi itibariyle kullanıma açılmıştır. İSG-KATİP’te, kayıtlı şahsa tanımlı bilgilerden eksik veya hatalı olanların kontrol edilerek 01 TEMMUZ 2014 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki usulde düzeltilmesi gerekmektedir. Belgelerinin … Okumaya Devam Et →
Devamını Oku...

Serkan Tanrıverdi

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
ÇSGB’DEN BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU
BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU İSG-KATİP ‘e kayıtlı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belgelerinin basılması amacıyla oluşturulmuş bilgi güncelleme ekranı deneme çalışmasından sonra 08 Haziran 2014 tarihi itibariyle kullanıma açılmıştır. İSG-KATİP’te, kayıtlı şahsa tanımlı bilgilerden eksik veya hatalı olanların kontrol edilerek 01 TEMMUZ 2014 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki usulde düzeltilmesi gerekmektedir. Belgelerinin … Okumaya Devam Et →
Devamını Oku...
iyi günler...24 mayıs sınavında başarılı oldum bundan sonra yapacagım işlemler hakkında tam anlamıyla bir bilgim yok...yukarıdaki açıklama 24 mayıs sınavında başarılı olan kişileride kapsıyor mu ? kapsıyorsa bakanlığın belirtiği ücreti yatırdıktan sonra eğitim aldığım kurum üzerindenmi isg kayıtlarımız yapılacak bilgi verirseniz sevinirim....

ismet ata

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bu belgeler ile ilgili ücretleri ne zaman ödeyeceğiz bilgisi olan var mı ?

Serkan Tanrıverdi

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
bu belgeler ile ilgili ücretleri ne zaman ödeyeceğiz bilgisi olan var mı ?
kardeşim ben bugün 413 tl ziraat bankasına yatırdım...ayrıca e-devlet sifresi aldım isg katip için...daha sonra isgkatipe giriş kısmından tc kimlik no ve e-devlet sifremle giriş yaptım ve "kaydınınız bulunmamaktadır giriş için isteğiniz kayda alınmıştır 3 gün içerisinde tekrar deneyiniz yazdı...

ismet ata

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
kardeşim ben bugün 413 tl ziraat bankasına yatırdım...ayrıca e-devlet sifresi aldım isg katip için...daha sonra isgkatipe giriş kısmından tc kimlik no ve e-devlet sifremle giriş yaptım ve "kaydınınız bulunmamaktadır giriş için isteğiniz kayda alınmıştır 3 gün içerisinde tekrar deneyiniz yazdı...

saol kardeş. önceden süreçle ilgili tarih verirlerdi, şu tarihte yatırın ..vs. gibi şimdi onuda yapmadılar.

Serkan Tanrıverdi

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
saol kardeş. önceden süreçle ilgili tarih verirlerdi, şu tarihte yatırın ..vs. gibi şimdi onuda yapmadılar.
aynen kardeşim ki,mseden yardımda alamıyoruz kurum saolsun doğru düzgün birşeyde demiyor yazık ya hem emek ver hem maddi olarak paran gitsin bide aldığımız beLge önemli olacak ...

aydan gönüllü

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
isg katip üzerinden Üniversite-Fakülte- Mezuniyet yılımı doldurmadan kayıt yaptım.Mesleğim ve adres bilgim telefon numaram işlenmiş .Yeniden kayıt almıyor ne yapmamgerejkiyor

ismet ata

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
isg katip üzerinden Üniversite-Fakülte- Mezuniyet yılımı doldurmadan kayıt yaptım.Mesleğim ve adres bilgim telefon numaram işlenmiş .Yeniden kayıt almıyor ne yapmamgerejkiyor

doldurulan formun altında aşağıdaki yazı var, yani bir defa kayıt ettikten sonra İSG genel müdürlüğüne başvurmanız gerekiyor.

Yukarıdaki listede Mezuniyet bilginiz görüntülenmiyorsa 'Mezuniyet Ekle' ile ekleyebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz Mezuniyeti silerek tekrar ekleyebilirsiniz. Mezuniyet bilgilerinizde herhangi bir değişiklik yapmanız veya yeni bir Mezuniyet girmeniz durumunda ilgili diploma ve evrakınız ile İSG Genel Müdürlüğüne ayrıca başvurmanız gerekecektir. Bilgilerinizi bir kez kaydettikten sonra Meslek ve Mezuniyet bilgilerinizde güncelleme için İSG Genel Müdürlüğüne başvurunuz.

TUGCE KAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar kurumsal tahsilata 413 tl ödedim e-devlet şifremide aldım ama 'kaydınınız bulunmamaktadır giriş için isteğiniz kayda alınmıştır 3 gün içerisinde tekrar deneyiniz ' yazıyor. 3 günlük süreçte oldu ama halen girilemiyor. Ne kadarlık bir süreç sonrasında yetki tanımlanmaktadır? ve belgeni teslimatı için ne kadar bir süreci içeriyor ? Konuyla ilgili bilgisi olan içimizi rahatlatsın lütfen .

Orhan Kartal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhaba arkadaşlar kurumsal tahsilata 413 tl ödedim e-devlet şifremide aldım ama 'kaydınınız bulunmamaktadır giriş için isteğiniz kayda alınmıştır 3 gün içerisinde tekrar deneyiniz ' yazıyor. 3 günlük süreçte oldu ama halen girilemiyor. Ne kadarlık bir süreç sonrasında yetki tanımlanmaktadır? ve belgeni teslimatı için ne kadar bir süreci içeriyor ? Konuyla ilgili bilgisi olan içimizi rahatlatsın lütfen .
Egitim kurumundan aldigim bilgiye göre sertifika ucreti yattiktan sonra 15 gun icinde isg katipde gorunecekmis. Belge basimi da yil sonuna kadar adreslere gonderilecekmis (gonderilmeyecek diyenlerde var)

kerim tekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ben kursu aradım. bundan sonra bizimle işiniz kalmadı. bakanlık hesabına ücreti yatırıp e devlet şifresi ile kontrol etmeniz gerekiyor dediler.
söylediklerine göre artık dilekçe dekont vs. kursa bırakma dönemi bitmiş. çünkü bakanlık artık basılı belge göndermeyecekmiş. her şey isg katip üzerinden yürüyecekmiş.
benim şimdi kafam karıştı. bazı arkadaşlar kursa tekrar diploma dekont filan bırakmışlar. acaba hangisi doğru?

ERCAN ZENGİN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İsg katip'te iş sağlığı profösyönelleri havuzunu göremiyorum, bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.