Bilgi : Çsgb Tarafından Açılan Yeni Site

Hüseyin KORKMAZ

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Bugün SABAH gazetesinde çalışma bakanlığı tarafından verilmiş bir ilan gördüm. http://www.guvenlebuyuturkiye.com/ site henüz yapım aşamasında ama ileride yayına girer. Gün içinde açıldı tekrar kapatıldı. Takip etmek gerekir.

İGUDNZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
güvenle mi büyüyoruz acaba, 6dk da bir iş kazası yaşanıyor diye eklenen bir sitede pek bir içerik göremedim doğrusu...paylaşımınız için teşekkürler.

Onur ATALAY

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
güvenle mi büyüyoruz acaba, 6dk da bir iş kazası yaşanıyor diye eklenen bir sitede pek bir içerik göremedim doğrusu...paylaşımınız için teşekkürler.
güvenle büyümeyi hedefliyoruz bence bazı şeylerin üzerine +1 de konulsa yani 6 dkda değilde 10 dkda bir iş kazası olsa bu bile kazanımdır.

İGUDNZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
tabi ki, belki kazalar konusunda dünya 3.sü olma sıramızı da savarız. hedefler izlenerek tamamlanır, ben denetlemelerin artarak hedeflere yaklaşacağımızı düşünüyorum.

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar bu site 6331 de yazan basın, yayın vb. lerin ayda şu kadar saat yayın yapma zorunluluğu ile alakalı olabilir. Devlet de kendisi için halk uyarısı amaçlı böyle bir site yapacak heralde.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.