Bilgilendirme Çsgb Tarafından Açılan Yeni Site

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Hüseyin KORKMAZ tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Hüseyin KORKMAZ

  Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi  Bugün SABAH gazetesinde çalışma bakanlığı tarafından verilmiş bir ilan gördüm. http://www.guvenlebuyuturkiye.com/ site henüz yapım aşamasında ama ileride yayına girer. Gün içinde açıldı tekrar kapatıldı. Takip etmek gerekir.


   
  dilekaltinok, Levent KAVLAK, xeyna ve 7 kişi daha buna teşekkür etti.
 2. İGUDNZ

  İGUDNZ TÜİSAG Üyesi

  güvenle mi büyüyoruz acaba, 6dk da bir iş kazası yaşanıyor diye eklenen bir sitede pek bir içerik göremedim doğrusu...paylaşımınız için teşekkürler.

   
  Med Hekim bu yazıya teşekkür etti.
 3. Onur ATALAY

  Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

  güvenle büyümeyi hedefliyoruz bence bazı şeylerin üzerine +1 de konulsa yani 6 dkda değilde 10 dkda bir iş kazası olsa bu bile kazanımdır.

     

   
  mustafaduran06 ve oyavuz7 bu yazıya teşekkür etti.
 4. İGUDNZ

  İGUDNZ TÜİSAG Üyesi

  tabi ki, belki kazalar konusunda dünya 3.sü olma sıramızı da savarız. hedefler izlenerek tamamlanır, ben denetlemelerin artarak hedeflere yaklaşacağımızı düşünüyorum.

   
 5. Murat KOÇAK

  Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar bu site 6331 de yazan basın, yayın vb. lerin ayda şu kadar saat yayın yapma zorunluluğu ile alakalı olabilir. Devlet de kendisi için halk uyarısı amaçlı böyle bir site yapacak heralde.

     

   
 6. Burak HEKİM

  Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

  http://www.guvenlebuyuturkiye.com/ arkadaşlar siteyi ziyaret ederek videolara vb bilgilere ulaşabilirsiniz fakat kesinlikle üzerinde daha çok çalışılması lazım :)

   
  mervea. ve H.Ece SÜRMEN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica