Risk Değerlendirmesi Cam Ve Ayna Üretim Sanayi Risk Değerlendirmesi Hakkında

lanope

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
dediğim gibi cam sanayi ve ayna üretimi cam balkon sistemleri ve alüminyum doğrma fabrikası var çalışan sayısı 33 ben burada 2 haftadır çalışıyorum işin içinden çıkamadım girdikçe içine giriyorm girdap gibi yardımcı olabilecek varsa çok dua ederim
çok kapsamlı bir analiz olsun istiyorum ve gerçekten tehlikesi yüksek

asi sanca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
cam sanayi ve ayna üretimi yapan bi firmanın risk analizini yapmaya calışıyorum hiçbirsey bulamıyorm yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekküler.

esragülünay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Acaba siz cam sanayi ile ilgili rapor bulabildiniz mi ya da hazırladınız mı bende aynı duruma düştüm bulamıyorum var mı acaba sizde?

esragülünay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
evet haklısınız bende hazırlamalıyım kolay gelsin iyi calışmalar

Doga Baris DEMIREL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar, cam ve ayna aliminyum doğrama işleri, mağazalara, şantiyelere montaj yapan firmalar ile ilgili risk analiziniz var mı ?

İsmail D

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sayın lanope, asi sanca

Çalışmış olduğunuz fabrika ile ilgili detaylı fotoğrafları , tespit etmiş olduğunuz tehlikeli durum ve davranış ile ilgili raporları fotoğrafları paylaşırsanız daha açıklayıcı olabilir. Yorum yapan arkadaşlar mutlaka olacaktır. Risk analizinize şekilendirebilirsiniz ve daha eğitici olacağı kanaatindeyim.

İyi çalışmalar

mravcan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar diliyorum. İsg c sınıfı uzmanlık sınavına katılmak için bir cam ve alüminyum balkon sistemleri üreten firmada staj yapmaktayım. Bir risk değerlendirme raporu örneğine ihtiyacım var. Yardımcı olabilecekler varsa benimle temasa geçebilir mi?
Şimdiden çok teşekkür ederim...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.