Çalışma Yeri Değişikliği

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında çağatayözcan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. çağatayözcan

  çağatayözcan TÜİSAG Üyesi  arkadaşlar bir personelimizi sağlığından dolayı başka bir bölüme kaydırmak istiyoruz nasıl bir yol izlemeliyim..


   
 2. İSG BURSA

  İSG BURSA TÜİSAG Üyesi  yan yana gelerek çalışanında görüşünü alın bence.sonrada görev değişikliği için tebliğ yazısı yazın.üzerine ..../...../.... tarihinden itibaren ....................... görevinde çalışmayı kabul ediyorum şeklinde kendi el yazısı ile yazdırdıktan sonra adını soyadını yazdırarak imzalamasını sağlayıp özlük dosyasında saklayın..burda önemli olan husus görev değişikliğine tebliğine sağlık sebebi yüzünden yazmayın..onun yerine ............................ünitesininin ihtiyacı üzerine ...../....../..... tarihinden itibaren ................ görevine atanmış bulunmaktasınız diye yazmanız işletmenizin faydasına olucaktır.
  yan yana gelerek çalışanında görüşünü alın bence.sonrada görev değişikliği için tebliğ yazısı yazın.üzerine ..../...../.... tarihinden itibaren ....................... görevinde çalışmayı kabul ediyorum şeklinde kendi el yazısı ile yazdırdıktan sonra adını soyadını yazdırarak imzalamasını sağlayıp özlük dosyasında saklayın..burda önemli olan husus görev değişikliğine tebliğine sağlık sebebi yüzünden yazmayın..onun yerine ............................ünitesininin ihtiyacı üzerine ...../....../..... tarihinden itibaren ................ görevine atanmış bulunmaktasınız diye yazmanız işletmenizin faydasına olucaktır.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica