Soru : Çalışabilir Kağıdı

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Eklenen çalışabilir kağıdı göz önüne alınır ise bu personeli 22.02.2016 tarihinde çalıştırmayı düşünüyoruz. kafamı kurcalayan çalışabilir tarihin yanında bulunan saat (10:51) .... Bu saati de göz önüne almada fayda var mı? ya da 22.02.2016 tarihinde saat 8:00 da işe başlata bilir miyiz?
Yoksa bu personel 22.02.2016 tarihinde saat 10:51 den sonra mı ancak çalışabilir?
ben saat 11 de işe başlamasından yanayım.....??????

Ekli dosyalar

• çalışabilir kağıdı 001.jpg
    çalışabilir kağıdı 001.jpg
    491.4 KB · Görüntüleme: 53

YFŞ

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Eklenen çalışabilir kağıdı göz önüne alınır ise bu personeli 22.02.2016 tarihinde çalıştırmayı düşünüyoruz. kafamı kurcalayan çalışabilir tarihin yanında bulunan saat (10:51) .... Bu saati de göz önüne almada fayda var mı? ya da 22.02.2016 tarihinde saat 8:00 da işe başlata bilir miyiz?
Yoksa bu personel 22.02.2016 tarihinde saat 10:51 den sonra mı ancak çalışabilir?
ben saat 11 de işe başlamasından yanayım.....??????

Çalışan iş kazası geçirdi ise kendisine işe başlamadan önce "ÇALIŞANLARIN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİNİN USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK
İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri

MADDE 6
(5) İş kazası geçiren veya meslek hastalığına yakalanan çalışana işe dönüşünde çalışmaya başlamadan önce, kazanın veya meslek hastalığının sebepleri, korunma yolları ve güvenli çalışma yöntemleri ile ilgili ilave eğitim verilir.

denildiği için eğitimi vermeniz gerekmekte. Sizde bu eğitimi vermiş olur ve saat 11 gibi de işbaşı verebilirsiniz.

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Çalışan iş kazası geçirdi ise kendisine işe başlamadan önce "ÇALIŞANLARIN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİNİN USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK
İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri

MADDE 6
(5) İş kazası geçiren veya meslek hastalığına yakalanan çalışana işe dönüşünde çalışmaya başlamadan önce, kazanın veya meslek hastalığının sebepleri, korunma yolları ve güvenli çalışma yöntemleri ile ilgili ilave eğitim verilir.

denildiği için eğitimi vermeniz gerekmekte. Sizde bu eğitimi vermiş olur ve saat 11 gibi de işbaşı verebilirsiniz.
Çalışanların eğitimleri çalışma süresinden sayılmakta....... çalışana eğitim verdiğim esnada bir kaza olur ise???? ;);););););)

YFŞ

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Evet o da bir ihtimal. Siz 11'de iş başı yaptırın eğitimi de verin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.