Çağrı Merkezlerinde Hata Ağacı Oluşturma

SEFA CORCU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Hayırlı akşamlar herkeze öncelikle.Ben İSG 4. sınıf ögrencisiyim.Çagrı merkezlerinde hata agacı nasıl oluşturmam gerekiyor.Çalışan işçi üzerinden mi oluşturmam gerekli mesela hata olayı olarak ele almam gerek olay çalışanın üzerinde oluşan bir proplem mi olmalı yoksa çagrı merkezinin üzerinden genel olarak oluşacak olan bir proplem üzerinden mi yogunlaşmam gerekli.Bu konu hakkında yardım cı olurmusunuz bir örnek hata agacı olabilir.Birde mesela hata agacın olayı olarak birden fazla hata olayı oluşturabilirmiyim.

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Hayırlı sabahlar, Hata Ağacı (FTA) çok kullanıldığını sanmıyorum.Örnek elimde maalesef yok ama FTA olarak da araştırın. Bireysel ve genel üzerinden ikisini de kapması gerekir diye düşünüyorum. Çalışma sonucunuzu lütfen paylaşın bizimle de. Kolay gelsin.

SEFA CORCU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Yorumunuz icin tesekkur ederim öncelikle.Ama hata agaci olusturnak icin gerekli olan verilere ulasamiyirum.Bu konu hakkinda yayinlasmis tezler yada makaler yetersiz kaldi.Belirli bi afimdan sonra ilerleyemedim.Biraz daha arastirna yapip ulaşabilirsem verilere devam edecegim ama yoksa konu degistirme yolunu sececegim

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Yorumunuz icin tesekkur ederim öncelikle.Ama hata agaci olusturnak icin gerekli olan verilere ulasamiyirum.Bu konu hakkinda yayinlasmis tezler yada makaler yetersiz kaldi.Belirli bi afimdan sonra ilerleyemedim.Biraz daha arastirna yapip ulaşabilirsem verilere devam edecegim ama yoksa konu degistirme yolunu sececegim
Konuyu değiştirme şansınız varsa tabi ki değiştirin ilerde kullanacağınız değerlendirmelere çalışın ki size de faydası olsun.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.