Soru C Sınıfı Uzmanlık İçin??

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kamer taraman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Kamer taraman

Kamer taraman TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar merhabalar cok zor durumdayım 3. Kez iş sağlığı ve güvenliği c sınıfı uzmanlık sınavına hazırlanıyorum bugün risk med soru bankası ve konu anlatımı kitaplarını getirdim sizce sadece bunara çalışmam yeterli olur mu teşekkür ederim önerileriniz için

2. YFŞ

YFŞ TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Kamer Hanım aşağıdaki linkte sınav için çalışabileceğiniz özetler mevcuttur.
    http://isgfrm.com/threads/c-sinifi-isg-sinavi-faydali-dokumanlar.24629/
    Başarılar dileriz.

Last edited: 6 Ocak 2017
    Rseven bu yazıya teşekkür etti.
  3. Kamer taraman

Kamer taraman TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkür ederim cok sağolun yalnız risk med kitapları için öneriniz nedir yayın olarak fazla bilgim yok araştırma fırsatım olmadı

4. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

kardeşim kitap 150 tl ayrı bir kaynak almaya ger3k yok mevzuat indir çalışırsan inşallah verirsin

5. Miray Kral

Miray Kral TÜİSAG Üyesi

Kamer Hanım edindiğiniz kaynakla ilgili bilgim yok yukarıda link paylaşılmış dokümanları ben yüklemiştim .Bende C snıfı uzmanlık sınavına girdim ve bu kaynaklarla başarılı oldum fakat kursta dersleri takip etmiştim . Kendinize güvenin ve çalışmaya başlayın umarım iyi sonuçlar alırsınız başarılar dilerim.

Alper Yozcu bu yazıya teşekkür etti.
  6. baki karaman

baki karaman TÜİSAG Üyesi

Kitap ve Firma çok iyi ancak bazen mevzuatta bazı şeyler özellikle sayısal (Bir uzmanın tehlike sınıfına göre kaç kişiye ve kaç dakika bakabileceği gibi değişen yönetmelikler olmakta) veriler değişebilmekte . Bu konuda yönetmelik ve mevzuatı (6331 sayılı yasaya) tekrar etmenizi öneririm. Kitabı okumayı 2. sıraya alıp mevzuatları öncelikle tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim.Koskoca kitaba odaklansan bile bitiremeyebilirsin. Değişik kaynaklar var internet den de yararlan zaten C olacaksın gene benzer sorular çıkacak. Geçersin.. Soruların şıklarını artırdılar biraz da başarı azaldı. Çünkü sorular da kolay deyil ama gene k ile başlıyor....Başarılar dilerim..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica