Soru : C Sınıfı Uzmanların Teh. Sınıftaki İş Yerlerine Bakma Süresi Uzatılır Mı?

Can Yıldızlar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
C Sınıfı Uzmanların 2019'da Teh. Sınıftaki İş Yerlerine Bakması İçin Süre Tekrar Uzatılır mı?

que

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ben erteleneceğine pek ihtimal vermiyorum zira, b uzman sayısı epeyce oldu. ihtiyaç fazlasıyla karşılandı.
gerçi belli de olmaz tabii. işveren bastırabilir, az da olsa c uzman maaşları b uzmanlara göre daha düşük sonuçta.

Diğdem Koca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
Hayır. Uzatılması bekleniyor.

Can Yıldızlar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar, Cimer'den Bakanlığa ve İSGÜM'e süre uzatımı ile ilgili çalışmanız var mı diye sordum. Bugün cevap gelmiş ;

Sayın İlgili;

CİMER başvurunuz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü görev, yetki ve sorumlulukları çerçevesinde incelenmiş olup başvuru talebinizde yer alan konuya ilişkin olarak herhangi bir çalışmamız bulunmamaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Uzatmazlar hocam zaten 2 sefer uzatıldı.Piyasada artık yeterli sayıda B uzman var.Herkes kısayoldan B olabilmek için yüksek lisanslara saldırdı zaten prim günüylede uzman olan çok.Prim gününden sonra A uzman daha çoktu.Şuan B ler A yı geçti.Hatta yavaş yavaş B olarak 4 yıl çalışanlar A sınavlarına girmeye başladı.2020 de muhtemelen B lerde Ç.T. yerlere bakamayacak.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.