Soru : C Sınıfı Sınavına Hazırlık İçin Başlamam Gereken Yer

emin koca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İyi günler kolay gelsin kendime ders programı yapmak istiyorum ama çok karıştı kafam nerden başlayıp nerden bitirmem gerekiyor konuları teker teker yazıp yardımcı olmak isteyen var mı?

Gül Bahar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba Emin Bey, hangi sınıf uzmanlık sınavına gireceksiniz bilmiyorum lakin ilk kanunlardan başlayın. 6331 ve 4857 sayılı kanunları iyi bilmenizde fayda var. Çalışma saatlerini , biyolojik gruplarını , kimyasal konularını kısacası genel isg konularını bilmeniz gerekiyor. Gittiğiniz kursta derslere katıldıysanız konu başlıkları söylenir , bu konu başlıkları altında ders verilir. mail adresinizi isterseniz verin size bir pdf atayım oradan bakın.

Gül Bahar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
şimdi gördüm c sınıfı imiş pardon :)

Barış GÖKTAŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benim tavsiyemde sosyal medya üzerinden özellikle facebook üzerinden @hakan Erdoğan hocamızı takip etmeniz sizin sınavda iyi bir başarı yapmanıza fazlasıyla yetecektir :)

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
@sefa2105 Mail bilgilerinizi forum üzerinden verilmesi yasaktır. Bundan dolayı mesajınız silindir. Lütfen özelden kendisine iletiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.