Soru - C Sınıfı Sınavına Hazırlık İçin Başlamam Gereken Yer | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru C Sınıfı Sınavına Hazırlık İçin Başlamam Gereken Yer

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında emin koca tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. emin koca

emin koca TÜİSAG Üyesi

İyi günler kolay gelsin kendime ders programı yapmak istiyorum ama çok karıştı kafam nerden başlayıp nerden bitirmem gerekiyor konuları teker teker yazıp yardımcı olmak isteyen var mı?

2. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

Merhaba Emin Bey, hangi sınıf uzmanlık sınavına gireceksiniz bilmiyorum lakin ilk kanunlardan başlayın. 6331 ve 4857 sayılı kanunları iyi bilmenizde fayda var. Çalışma saatlerini , biyolojik gruplarını , kimyasal konularını kısacası genel isg konularını bilmeniz gerekiyor. Gittiğiniz kursta derslere katıldıysanız konu başlıkları söylenir , bu konu başlıkları altında ders verilir. mail adresinizi isterseniz verin size bir pdf atayım oradan bakın.

3. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

şimdi gördüm c sınıfı imiş pardon :)

4. Barış GÖKTAŞ

Barış GÖKTAŞ TÜİSAG Üyesi

Benim tavsiyemde sosyal medya üzerinden özellikle facebook üzerinden @hakan Erdoğan hocamızı takip etmeniz sizin sınavda iyi bir başarı yapmanıza fazlasıyla yetecektir :)

5. emin koca

emin koca TÜİSAG Üyesi

mesaj attım size geldimi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica