Soru : C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Ve Maaşları Hakkında

dd99ee88

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Osgb lere gün doğdu !! artık herşey onların insafına kaldı

ahmet3434

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
fiyatları düşürmeyip biraz daha sabredelim arkadaşlar. uzman olmazsa osgb işlerini yürütemez

fundasakal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
c sınıfına 1000 den fazla vermiyo kimse hemde 217 saate

Hasan TUFAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba arkadaşlar;
Ben bireysel olarak çalışıyorum. Baktığım firmaya bir OSGB gelip ( bu OSGB'nin adını yazıp yazmamakta kararsızım) sadece bu işi OSGB'ler yapabileceğini ve herşey dahil kişi başı 40 TL ye baktıklarını söylemiş. Bende görüşmeyi yapan C sınıfı İGU T. T . ile telefon görüşmesi yaptım. İnkar etmedi ama kendini haklı göstermek için elinden gelini yapmaya çalıştı ve benimde OSGB lerde çalışmam gerektiğini söyledi. Maaşını sorunca A sınıfına 4500 TL B ye 2500-3000 C Sınıfında 1250 gibi bir rakam telafuz etti ama pek anlamadım. Hekimlerin maaşını sorunca bana onların maaşı 9000 TL dedi. Bende neden Hekimler kadar maaş almıyorsunuz dediğimde bana onlar zor bulunuyor dedi. Bende ona "kardeşim hemen hemen bütün sorumlulukların büyük çoğunluğu İG Uzmanlarının omuzlarında. Herhangi kazada sıkıntıya girecek olan sensin dedim. Bu kadar ucuza bu iş yapılır mı? Dedim. Uzatmayayım. Benim anlamadığım aynı yolun yolcusu olmamıza rağmen birilerinden müşteri çalmak ve doğruyu saptırmak yalan söylemek nasıl bir anlayış?

münza

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba arkadaşlar;
Ben bireysel olarak çalışıyorum. Baktığım firmaya bir OSGB gelip ( bu OSGB'nin adını yazıp yazmamakta kararsızım) sadece bu işi OSGB'ler yapabileceğini ve herşey dahil kişi başı 40 TL ye baktıklarını söylemiş. Bende görüşmeyi yapan C sınıfı İGU T. T . ile telefon görüşmesi yaptım. İnkar etmedi ama kendini haklı göstermek için elinden gelini yapmaya çalıştı ve benimde OSGB lerde çalışmam gerektiğini söyledi. Maaşını sorunca A sınıfına 4500 TL B ye 2500-3000 C Sınıfında 1250 gibi bir rakam telafuz etti ama pek anlamadım. Hekimlerin maaşını sorunca bana onların maaşı 9000 TL dedi. Bende neden Hekimler kadar maaş almıyorsunuz dediğimde bana onlar zor bulunuyor dedi. Bende ona "kardeşim hemen hemen bütün sorumlulukların büyük çoğunluğu İG Uzmanlarının omuzlarında. Herhangi kazada sıkıntıya girecek olan sensin dedim. Bu kadar ucuza bu iş yapılır mı? Dedim. Uzatmayayım. Benim anlamadığım aynı yolun yolcusu olmamıza rağmen birilerinden müşteri çalmak ve doğruyu saptırmak yalan söylemek nasıl bir anlayış?

Çok haklısınız arkadaşlar. İş ahlakı denen birşey kalmadı piyasada. Yalnız çalışan birisi olarak sizlere tavsiyem, çevrenizdeki bikaç kişi ile anlaşıp ortak çalışın. Bir tane şahıs firması kurun ve bir hekimle anlaşın. Sonrası işinizi iyi öğrenin ve hemen iş peşine düşüp fiyat kırmayın. Anlaştığınız firmalara kendinizin işinizi iyi yaptığını gösterin. İşte o zaman artık işler sizi kovalar. Herkes düzenli iş yapanlarla çalışmak ister arkadaşlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.