C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavını başarıyla geçmiş olanlar şimdi ne yapacak?

ihsancan bicer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bnm kurum bana sertifikayı yolladı , onaylanmış çıkış belgemle birlikte bende bunlara nüfus cüzdanı fotkopisi ve dilekçeyi ekleyip yolladım , face de bi linkte bu sene kurumların bunu yapmayacağı bu işlerin bireysel yapılacağı yazıodu ben kendm dün yolladım ...

alpbey

Üye
TÜİSAG Üyesi
bnm kurum bana sertifikayı yolladı , onaylanmış çıkış belgemle birlikte bende bunlara nüfus cüzdanı fotkopisi ve dilekçeyi ekleyip yolladım , face de bi linkte bu sene kurumların bunu yapmayacağı bu işlerin bireysel yapılacağı yazıodu ben kendm dün yolladım ...
Hocam siz 13 mayıs sınavınamı girmiştiniz. Hangi kurumdan aldınız belgenizi.. Benim egt. Kurumuna sordum belli degil dediler..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arifobek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar yeni yapılan açıklamaya göre; eğitim kurumları tarafından yapılan toplu başvurular kabul edilmiyor ;)
İş başa düştü herkes kendi dilekçesini hazırlasın gerekli evrakları eğitim kurumudan alsın kendi başvuru yaparak belgesini alabilir.

Bu arada dilekçenin yazılış şeklide degişdi çasgem in sitesinde var ordan faydalanabilirsinizç

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.