Duyuru - C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının Tehlikeli Sınıftaki İşyerlerine Hizmet Verebilmesi Hakkında | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Duyuru C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının Tehlikeli Sınıftaki İşyerlerine Hizmet Verebilmesi Hakkında

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Kaan SAKA

  Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin  22.02.2019

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının Tehlikeli Sınıftaki İşyerlerine Hizmet Verebilmesi Hakkında

  Plan ve Bütçe Komisyonunda 19.02.2019 tarihinde kabul edilerek 43 Sıra Sayılı (2/1579 esas numaralı) Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulunda oylanarak kabul edilmiş olup, 22/2/2019 tarihli ve 30694 sayılı resmi gazete’de yayımlanmıştır.

  Bu kapsamda C sınıfı iş güvenliği uzmanlarının TEHLİKELİ sınıfta yer alan işyerlerine hizmet verebilmeleri için gerekli altyapı çalışmaları tamamlanmış olup İSG-KATİP üzerinden TEHLİKELİ sınıftaki işyerleri ile sözleşme yapılabilmeleri mümkün kılınmıştır.

  Bilgilerinize sunulur.

  Kaynak : isgkatip

  upload_2019-2-23_18-34-0.png


   
 2. Kaliteci

  Kaliteci TÜİSAG Üyesi

  Şuanda atama yapılabiliyor mu acaba ? Teşekkürler.

   
 3. mehmetuzun

  mehmetuzun TÜİSAG Üyesi

  o kadar adamı madur ettikten sonra çok anlamlı olmuş

     

   
 4. dilekyilmaz

  dilekyilmaz TÜİSAG Üyesi

  evet yapabiliyoruz . geçen ay yardımcı uzman olarak değiştirmiştik. dün yine uzman olarak atadık. bir öyle bir böyle oldu :)

   
 5. Kaliteci

  Kaliteci TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar merhaba. çok acil yardımınıza ihtiyacım var. ben bir şirkette bireysel çalışıyorum. yani OSGB'ye bağlı değilim. bir fabrikanın bünyesinde çalışıyorum.
  muhasebe departmanımız beni içe görevlendirme olarak atama yapmak istiyor. benim TC numaram girildiğinde yetkin birinin tc nosunu giriniz gibi bir uyarı alıyoruz. iş yeri Tehlikeli sınıfta. Ben C sınıfı uzmanım. Sistemsel bir problem midir ? Lütfen yardım.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica