Soru : C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım Serbest Olarak Çalışmak İstiyorum ?

Mehmet Engez

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
C sınıfı iş güvdnliği uzmanıyım serbest olark çalışmak istiyorum fakat iş yeri hekimliği zorunluluğuda olduğundan herkesin osgblerle çalışacağını düşnüyorum bu sıkıntıyı nasıl aşarız serbest çalışan arkadşlar yardımcı olabilir mi?

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar Mehmet Bey beraber çalışabileceğiniz bir işyeri hekimi olursa çözüm ortağı gibi çok büyük kolaylık sağlıycaktır bu size. Hem iş kaçırmamış olursunuz hem bir başkasının da iş almasına yardımcı olursunuz hem de işyeri hekimi de kendi işlerini size paslar. Mutlaka çalışabileceğiniz iyi hekimler vardır onları bulmaya çalışmanızı önerebilirim.

Mehmet Engez

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim fakat tanıdığım hiç hekim yok nasıl yapacağım bilmiyorum osgbletden yardım istesem nasıl olur sizce yardım ederler mi?şimdiden teşekkür ederim..

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Hangi şehirdesiniz? OSGBler sıcak bakabilirler ama biraz risk almış olabilirsiniz. Sonuçta tamamını kendileri yapmak isteyeceklerdir. Çok iyi niyetli bir OSGB olursa neden olmasın. Daha önce hiç uzmanlık yaptınız mı? Herhangi bir OSGB ile çalıştınız mı? ÇSGBnin sitesinde de var uzman ve hekim listeleri ordan da bakabilirsiniz teker teker arayıp sorabilirsiniz. Hangi şehirde olduğunuzu söylerseniz burdan da hekimlerimiz yardımcı olabilir çalışmak isteyenler ya da hekim çalışma arkadaşı olanlar da yazabilirler belki.

Mehmet Engez

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Gerçekten çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim Adanadayım daha önce hiçbir şekilde çalışmadım yeni yeni araştırmaya başladım serbest olarak çalışmak istemiyorum zor okacağının farkındayım ama abim mali müşavir 1 temmuzda gelecek zorunlulukla birlikte müvekkillerinin isg işlerini başkasına kaptırmak istemiyorum ben yapmak istiyorum.size tekrar teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz

Başar KOYUNCU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
C sınıfı iş güvdnliği uzmanıyım serbest olark çalışmak istiyorum fakat iş yeri hekimliği zorunluluğuda olduğundan herkesin osgblerle çalışacağını düşnüyorum bu sıkıntıyı nasıl aşarız serbest çalışan arkadşlar yardımcı olabilir mi?
sen işyerini bul burdan bana ulaş sana hekim bulurum

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Gerçekten çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim Adanadayım daha önce hiçbir şekilde çalışmadım yeni yeni araştırmaya başladım serbest olarak çalışmak istemiyorum zor okacağının farkındayım ama abim mali müşavir 1 temmuzda gelecek zorunlulukla birlikte müvekkillerinin isg işlerini başkasına kaptırmak istemiyorum ben yapmak istiyorum.size tekrar teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz
Rica ederim. İyi çalışmalar diliyorum. Hiç korkmayın güzel güzel araştırın kendinizi hazırlayın, döküman hazırlıkları yapın zaten temmuzdaki yerler az tehlikeli işyerleri ve çalışan sayıları 50nin altında gayet de güzel kalkarsınız altından.

Paqe

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba. Hekim bulundu diyelim. Sıradaki soru hizmet verdiğiniz iş yerinin sizi sigorta yapmasının gerekmesi ve sizin bu iş yerine nasıl fatura keseceğiniz. Bu soruların yanıtını hep merak ederim.

Başar KOYUNCU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba. Hekim bulundu diyelim. Sıradaki soru hizmet verdiğiniz iş yerinin sizi sigorta yapmasının gerekmesi ve sizin bu iş yerine nasıl fatura keseceğiniz. Bu soruların yanıtını hep merak ederim.
fatura kesmiyorsunuz o iş yerinde part time yada fultime artık hangisini tercih ederseniz yada dakikaya göre kaç gün mecburi hizmet edecekseniz işyeri sizi kendi personeli gibi sigortalıyor tam yada part time 1 gün bile olsa siz o iş yerinin uzmanı oluyorsunuz böylece her işini yapıyorsunuz işyeri illakı fatura derse gidip osgb den hizmet alır 3 yerine 5 verir osgb ye faturasını alır mutlu olur bukadar basit

Paqe

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
fatura kesmiyorsunuz o iş yerinde part time yada fultime artık hangisini tercih ederseniz yada dakikaya göre kaç gün mecburi hizmet edecekseniz işyeri sizi kendi personeli gibi sigortalıyor tam yada part time 1 gün bile olsa siz o iş yerinin uzmanı oluyorsunuz böylece her işini yapıyorsunuz işyeri illakı fatura derse gidip osgb den hizmet alır 3 yerine 5 verir osgb ye faturasını alır mutlu olur bukadar basit

Teşekkürler, iş yerinin asgari ücretle çalıştırdığı birinin sigorta primi ile isg uzmanının 1-2 gün bile hizmet verdiğinde ödeyeceği prim daha yüksek olacaktır diye düşünüyorum. Bu da firmaları osgb'den hizmet almaya itecektir. Bildiğimden değil, kafamdaki soruları soruyorum öğrenmek için, yanlış anlamayın.

Başar KOYUNCU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Teşekkürler, iş yerinin asgari ücretle çalıştırdığı birinin sigorta primi ile isg uzmanının 1-2 gün bile hizmet verdiğinde ödeyeceği prim daha yüksek olacaktır diye düşünüyorum. Bu da firmaları osgb'den hizmet almaya itecektir. Bildiğimden değil, kafamdaki soruları soruyorum öğrenmek için, yanlış anlamayın.
prim aldığınız maaşa göredir herkes asgari ücrete göre yada aldığınız maaşa göre 1-2 gün primi yatırır osgb yada işyeri farketmez osgb lerin tek artısı kurumsal kimli başka bişey yaptıkları yok özel bir yönleri yada artısı yok iş aynı uzman aynı risk aynı

Cemal ELMAS

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar Mehmet Bey beraber çalışabileceğiniz bir işyeri hekimi olursa çözüm ortağı gibi çok büyük kolaylık sağlıycaktır bu size. Hem iş kaçırmamış olursunuz hem bir başkasının da iş almasına yardımcı olursunuz hem de işyeri hekimi de kendi işlerini size paslar. Mutlaka çalışabileceğiniz iyi hekimler vardır onları bulmaya çalışmanızı önerebilirim.
Biresysel çalış kardeş B sınıfı lazım olursa bana haber ver ben de bireysel çalışıyorum hekim de bar bireysel istanbul her bölgede var

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.