Soru : C Sinifi Için Kaç Kere Sinava Girme Hakkimiz Var

Mehmet Ali KILIÇARSLAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
C SINIFI İÇİN KAÇ KERE SINAVA GİRME HAKKIMIZ VAR

Yeliz Merve Apaydın

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
2 diye biliyorm ama cok emin de değilim

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
C SINIFI İÇİN KAÇ KERE SINAVA GİRME HAKKIMIZ VAR
Öncelikle
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK i çok iyi incelerseniz sorularınızın yanıtını bulabilir siniz.
Yönetmelikte sınavlar madde 28-3 Bu Yönetmeliğin 8 inci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendinin ikinci alt bendi uyarınca eğitim alma şartı aranmaksızın sınavlara katılım hakkı tanınanlar, bu haklarını en fazla iki defada kullanabilirler.

Bir eğitim ile 2 kez sınava girebilirsiniz. ama sizin sorunuz kaç kere girebilir galiba; öyle bir kısıtlama yok. yanı C sınıfı uzman olmak için istediğiniz kadar sınava girebilirsiniz. (eğitim aldıktan sonra 2 kez sınav hakkı kazanırsınız. bunu da eğitim tarihinden sonraki 3 yıl içinde kullanırsınız). 2 sınavda da başarısız oldunuz tekrar eğitim alırsınız 2 sınav hakkınız olur. başarısız oldunuz tekrar eğitim 2 sınav hakkı kazanırsınız.... böyle sürer gider . Bir sınır yok yani.....

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.