C Sınıfı Belge

yusuf tali

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar 2013 ün sonlarına doğru sınava girdim 2014 de C sınıfı sertifikasını almaya hak kazandım. Ama ben halen parayı da yatırmadım sertifikayı da almadım. Şimdi parayı yatırıp sertifikamı almak istiyorum. Bunun için izleyeceğim adımlar neler bilmiyorum. Hangi hesaba yatırcam yatırdıktan sonra ne yapcam gibi gibi.. bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

brs acr

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende yeni kazandım para yatırmak için bir duyuru bekliyor muyuz yoksa gidip adımıza banka hesabına yatıracak mıyız?

Osman Utku Can AKKAYA

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İsggm duyurusunu yapacak kazanan kişileri Ziraat bankasına bildiriyor sonra sitesinden duyurusunu yapıyor. Sizde Ziraat bankasına gidip iş güvenliği iin para yatıracağınızı söylüyorsunuz tc kimliğinizi söylüyorsunuz ve 400 küsür lira parayı yatırıyorsunuz. Sonra PTT'ye gidip e-devlet şifresi alıyorsunuz. E-devlet şifresiyle isg-katip'e giriyorsunuz ve sisteminiz açılmış oluyor.

Osman malik yazar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İsggm duyurusunu yapacak kazanan kişileri Ziraat bankasına bildiriyor sonra sitesinden duyurusunu yapıyor. Sizde Ziraat bankasına gidip iş güvenliği iin para yatıracağınızı söylüyorsunuz tc kimliğinizi söylüyorsunuz ve 400 küsür lira parayı yatırıyorsunuz. Sonra PTT'ye gidip e-devlet şifresi alıyorsunuz. E-devlet şifresiyle isg-katip'e giriyorsunuz ve sisteminiz açılmış oluyor.
bu bildirim ne kadr süre içinde gerçekleşir bi bilginz varmı ?

yasin atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
is katip te sınav duyuru sorgulamada eksik olan belgeler çıktı bana bu ne iş anlamadım bilen varmı

Tuğba Alkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
is katip te sınav duyuru sorgulamada eksik olan belgeler çıktı bana bu ne iş anlamadım bilen varmı
onda birşey yok merak etmeyin sizden istedikleri belgeleri temin edin ve bakanlığa gönderin bir haftaya kadar sonuçlanıyo ve devamında ziraat bankasına para yatırarak on gün sonra belgenizi kullanabilirsiniz

mawitech

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bakalım biz nasıl alıcaz belgemizi

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.