C Sınıfı Belge Alma Süreci Hakkında

Mehmett Eminn Öztürkk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba. Bugün açıklanan sonuçla c sınıfı iş güvenliği belgesi almaya hak kazandım. Fakat şöyle bir durum var ben şu an çalıştığım işten kaynaklı bu belgeyi kullanmayacağım yani ihtiyacım yok. İşsiz iken başvurmuştum ve kurs ücretini yatırdığım için de mecburen kursa gittim sınava girdim geçtim. Şimdi ben mümkün olduğunca sonraya atmak istiyorum bu belgeyi alma işini. 400-500 tl para veriliyormuş evlilik sürecindeyim o kadar parayı işime yaramayacak bir belgeye şu an için verecek durumda değilim. Sormak istediğim şu ki biz bu belgeyi belirli tarihler arasında almak zorunda mıyız yoksa sınavı geçtiğimiz için istediğimiz zaman alabilir miyiz? Almadığımız durumda Herhangi bir hak kaybımız oluşur mu?

Hakan Poyraz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
gittiğim kursu aradım ziraat bankasına gidip 413 lira yatırıyormuşuz. İSGGM nin verdiği hesaba da bu isg katipten sınav durumu sorgula diyorum ösym den bilmem neyiniz gelcek melcek dio bişey yazmıo sınavı geçtiğim halde. Pazartesi bankaya gitcem bi sorcam bu iş nasıl olck diye ha bu arada devlet iyi bilio vurgun yapmayı 1200 lira kurs ücreti verdik 413 tl nedir belge için.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.