Bireysel Çalışma

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında b_dogru tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. b_dogru

  b_dogru TÜİSAG Üyesi  C sınıfı uzmanlığım var, az tehlikeli statüde bulunan 110 kişilik bir firma buldum, kanuna göre ayda en az 21 saat yani 3 iş günü iş güvenliği uzmanı bulundurmak zorundalar. ben bu şirketin işini (çalışanlara eğitim verilmesi, risk analizi çıkartılması vb) hiçbir OSGB ye bağlı olmadan, bireysel olarak yapabilir miyim? eğer yapabilirsem maaşımı nasıl verecekler part time gibi mi gösterecekler beni, günlük sigorta primi falan mı ödeyecekler? gerçekten bilen birisi yani şu anda bireysel çalışan birisi cevap verebilirse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.


   
 2. şokla

  şokla TÜİSAG Üyesi

  arkadaşım işyeri ile anlaşıp 1000-1500 aralığın bir fiyat ile anlaşip ayda 3 gün ve 30 dakika daha ekle sigortanıda ayda 4 gün gösterirler ve sende aynen yukarda yazdığın iş tükümlüğünü yerine getirip sorumluluğu üstünden atıyorsun ancak kurul oluşum ve kurul defterini tutman lazım

   
 3. b_dogru

  b_dogru TÜİSAG Üyesi

  çok teşekkürler yalnız neden 4 gün onu anlamadım 21 saat günlük 9 saatten yollarla beraber en fazla 3 güne tamamlanmaz mı? bir de bu 1000-1500 net mi brüt mü?

     

   
 4. şokla

  şokla TÜİSAG Üyesi

  ücret talebin net tutardır.evet 3 gün yapar,başarılar

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica