Haber Binanın Mantolaması Dökülen Site Sakinleri: " Güvenliğimiz Tehlikede " - Kırklareli

Konu, 'Yaşamdan Haberler' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Binanın Mantolaması Dökülen Site Sakinleri: "Güvenliğimiz Tehlikede"

  1.jpg

  Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde 3 yıl önce yaptırdıkları mantolamanın dökülmesi sonucu mağdur olduklarını iddia eden Ender Yuvam Sitesi sakinleri, güvenliklerinin tehlikede olduğunu söyledi.

  Lüleburgaz Sevgi Mahallesi, Ender Yuvam Sitesi sakinleri, 3 yıl önce yaptırdıkları mantolamanın bozulmasından dolayı mağdur durumda olduklarını kaydetti. Binanın mantolama malzemesinden kopan parçaların oyun oynayan çocuklarının üzerine düşmesinden korkan site sakinleri, soruna çözüm aradıklarını belirtti.

  Site yöneticisi Sabiha Öztürk, "3 yıl önce Ender Yuvam Sitesi olarak mantolama işlemi yaptırmak için başvuruda bulunduk. Şirket, mantolamayı yaptıktan daha 3 yıl sonra apartmanların mantolamaları düşmeye başladı. Bunun üzerine şirketi aradık ancak telefonlarımızı açmadı. Site sakinleri olarak paramızın boşuna gittiğini düşünüyoruz, mağdur durumdayız" dedi.

  Düşen mantolamalar nedeniyle zor durumda olduklarını dile getiren Öztürk, "Güvenliğimiz tehlikede. Bahçede oynayan çocuklarımızın, evine gidip gelen bizlerin başına herhangi bir şey düşerse bunun hesabını kim verecek?" ifadelerini kaydetti.

  Kaynak: IHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica