Haber Beton Mikseri Sokağı Savaş Alanına Çevirdi - Istanbul

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Beton Mikseri Sokağı Savaş Alanına Çevirdi

  [​IMG]

  Ataşehir'de kontrolden çıkan beton mikseri, önüne çıkan herşeyi yıktı geçti. Kaldırım taşlarını yerinden söken, yol kenarındaki ağaçları deviren beton mikser yan yatarak durdu. Kaza sırasında sokağın boş olması büyük bir faciayı önledi.

  [​IMG]

  Ataşehir Vural Sokak'ta kazada, beton mikserinin sürücüsü Hüseyin Altun henüz bilinmeyen nedenle aracının kontrolünü kaybetti. Harç dolu araç yokuş aşağıya kaymaya başladı. Sürücü kayan araçtan kendini aşağı attı. Kayan beton mikseri önce kaldırım taşlarını söktü. Ardından yol kenarındaki ağaçlarını yerinden söken araç sokağın sonunda devrildi.

  [​IMG]

  Bu sırada sokağın boş olması ise büyük bir facianın önüne geçti. Bir mahalle sakini, "Mahalle arası çoluk çocuk var, fren patladı diyorlar. yol dolu olsaydı en az üç dört kişi ölürdü" diye konuştu.

  [​IMG]

  Beton mikserinin parçaladığı incir ağaçlarının sahibi kadınlar ise, ellerinde kürekle ortalığı toplamaya çalıştı. Aynı yerde daha öncede kazalar olduğunu söyleyen kadınlar, "Yukarıdan aşağı vurup yıkarak geldi. Üç tane incir ağacım gitti. Allah'tan sokak boştu. Burada daha öncede böyle bir kaza oldu" diye tepki gösterdi.

  [​IMG]

  Kaynak: DHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica