Günün Konusu - Beslemek Ve Birlikte Yaşamak İsteyeceğiniz Hayvan Türleri (29.07.2016) | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Günün Konusu Beslemek Ve Birlikte Yaşamak İsteyeceğiniz Hayvan Türleri (29.07.2016)

Konu, 'Günün Konusu' kısmında KübraHemşire tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KübraHemşire

KübraHemşire TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle siyam kedisi,patilerine siyah çorap giymiş gibi duruyor.Birde sırtlan bakmak isterdim,hayal tabi bu.Çünkü sırtlan daha mütevazi geliyor,bir kaplan veya panter gibi çok estetik,kusursuz bir hayvan değil.Daha bizden,daha halktan :)

Last edited by a moderator: 29 Temmuz 2016
    FUAT DUYGU bu yazıya teşekkür etti.
  2. oğuz1983

oğuz1983 TÜİSAG Üyesi

ben de en az 5 adet herbiri farklı cins köpeğim olsun isterim.sabah hepsi yatağa zıplayıp beni uyandırsın falan...tabi bu da hayal çünkü hanım köpeklerimle birlikte beni kapının önüne koyar :)

KübraHemşire bu yazıya teşekkür etti.
  3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Ben hayvanları çok sevmeme rağmen bir hayvan beslemek istemiyorum. Bir hayvan beslediğim zaman fazla benimsiyorum ve duygusal bağ kuruyorum. Ömürleri kısa olduğu için de öldüklerinde çok çok üzülüyorum.

4. EmekChe

EmekChe TÜİSAG Üyesi

Balık diyorum ben. Fiziksel bir temas ile sevginizi belli edemeseniz de, onların akvaryumda süzülüşlerini izlemek insanın ruhunu dinlendiriyor sanki.Özgür bir alanda olmamalarına rağmen yaşamak için mücadeleleri umut veriyor bana.Balık candır can.

5. Joffrey Baratheon

Joffrey Baratheon TÜİSAG Üyesi

Müstakil büyük bahçeli bi evim olsa timsah bakmak isterdim.

KübraHemşire ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  6. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Wuhuuu bir BURSASPOR aşkı sezdim sanki :)

7. Joffrey Baratheon

Joffrey Baratheon TÜİSAG Üyesi

Evet Gamze Hanım, hatta Kübra Hanım'ın sorusunu eksik cevaplamışım, Timsah ile yaşamak ve Timsah'ı mı kanarya, kartal, aslan gibi hayvanlarla beslemek istiyorum evimin bahçesinde :D :D

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica