Belge Alma | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Belge Alma

Konu, 'DSP Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında AbuzittinTalha tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. AbuzittinTalha

AbuzittinTalha TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar dilerim ben 20 mayısdaki DSP sınavına girdim ve elhamdulililah kazanmışım darısı tüm sınava giren arkadaşlarımızın başına diyelim forumdaki arkdaşlara sorum şu:Ben ve benim gibi sınavı kazanan arkadaşların izlemesi gereken adımlar nelerdir yani belge parası hangi bankaya hangi hesaba yatırılcak belge için herhangi bir yere imza fotoğraf vermemiz gerekiyormu kalem kalem bize anlatıp bilgi verirseniz çok memnum olurum hepinize şimdiden teşekkürler :)

Missnurse bu yazıya teşekkür etti.
  2. Missnurse

Missnurse TÜİSAG Üyesi

kac puan ile kazandiniz? Ben 66 puan ile gecmisim cok sukur

3. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

İsminiz ÖSYM tarafından Ziraat Bankası'na bildirilecek. Bayramı da göz önüne alırsak 1 hafta -10 gün sürer bu süreç. İsimler bildirildikten sonra Ziraat Bankası'na gidip T.C. kimlik numaranız ile sertifika bedelini yatırıp İSG - Katip'te sertifikanızın aktif olmasını bekleyeceksiniz.

Missnurse ve AbuzittinTalha bu yazıya teşekkür etti.
  4. AbuzittinTalha

74 aldım hocam

Missnurse bu yazıya teşekkür etti.
  5. AbuzittinTalha

Cok tesekkur ederım hocam saolun benım gıbı dıger arkadaslarda bılgı almıs olduk sayenızde

Erkan FINDIKLI ve busraaksu bu yazıya teşekkür etti.
  6. busraaksu

busraaksu TÜİSAG Üyesi

hocam sertifika aktif olduktan sonfra ki iş arama sürecinde nasıl bir yol izlemeliyiz önerisi olan var mı ?

ozgrcoskn bu yazıya teşekkür etti.
  7. AbuzittinTalha

Arkadaşalar ben geçenlerde ziraat bankasına ödemeyi yaptım yanlız kafama takılan bişey var bizim belgeler ömürlükmü yoksa 2 sende bir yenilenme tarzı bişeymi olucak ? Bide onun dışında belgeyi kağıt olarak elimize alacakmıyız yoksa İSG Katip üzerinde mi gözkecek ?

8. Erkan FINDIKLI

Belge 5 sene geçerli, 5 senenin sonunda sadece para yatırıp vize işlemini yaptırıp uzatıyorsunuz. Basılı sertifika gelmeyecek..

AbuzittinTalha bu yazıya teşekkür etti.
  9. AbuzittinTalha

Hocam kusura bakma senıde sureklı rahatsız edıyorum ama son bısey daha sorucam belgemın etkın olup olmagını nasıp kontrol edıcem ISG katıp e girmeye calısıyorum hata verıyor girişiniz engellendi dıyor sonra deneyin falan diyor

10. Erkan FINDIKLI

Normal şartlarda ilk giriş denemesinde giriş talebi alır ve 3 gün süre verir. 3 gün sonunda giriş yapabilirsiniz. Fakat çarşambadan beri isg katipte altyapı çalışması var p.tesi aktif olacak. Siz de muhtemelen p.tesi giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menuden sertifikanizi gorebilirsiniz..

AbuzittinTalha bu yazıya teşekkür etti.
  11. AbuzittinTalha

Erkan hocam gerçekten çok teşekkür ederim sizide ugrastirdim kusura bakmayin

Erkan FINDIKLI bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica