Haber Bayrampaşa'da Kilimciler Sanayi Sitesi'nde Yangın - İstanbul

Konu, 'Yangın Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Bayrampaşa'da plastik atölyesinde büyük çaplı yangın çıktı. Yangından yükselen yoğun dumanlar İstanbul'un bir çok yerinde görülüyor. İtfaye ekipleri bir taraftan alevlere müdahale ederken diğer yandan da yangın çıkan atölyenin bulunduğu iş merkezinde mahsur kalanlar tahliye edildi.

1.Jpeg

Bayrampaşa'da 3 katlı atölyede çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Alınan bilgiye göre, Baltaş Kilimciler Sanayi Sitesi'ndeki atölyede henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İş yerinde çalışanlar itfaiyeye haber verirken, kısa sürede büyüyen alevler 3 katlı binayı sardı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini aldı..

MAHSUR KALANLAR KURTARILDI
    Olay yerine gelen Eyüp itfaiyesi müdahalede yetersiz kalınca olay yerine Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Fatih, Bakırköy, Şişli ve Bağcılar itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. Yangın nedeniyle üst katlarda mahsur kalanlar zor anlar yaşadı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri merdiven yardımıyla mahsur kalan 10 işçiyi kurtardı. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi devam ediyor. İlk belirlemelere göre, yangının imalathanenin zemin katında çıktığı, kauçuk ve plastik ham maddelerin kısa sürede alev almasıyla üst katlara sıçradığı bildirildi.

2.Jpeg3.Jpeg4.Jpeg

2. Gamze

3. Gamze

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica