Haber Bayraklı'da Iş Güvenliği Semineri - Izmir

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Bayraklı'da Iş Güvenliği Semineri

  1.jpg

  Bayraklı Belediyesi iş sağlığı ve güvenliğine önem veriyor.

  Bu kapsamda uzmanlar tarafından verilen seminerde birim müdürlerine temel iş sağlığı ve güvenliği, iş kazaları, alınması gereken tedbirler ile yasal sorumluluklar gibi birçok konuda bilgiler verildi.

  Bayraklı Belediyesi Osmangazi hizmet binası toplantı salonunda düzenlenen seminere, birim müdürleri katıldı. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı Murat Kocaman ile iş güvenliği uzmanı yeşim Üzşahin, belediye birim müdürlerine, genel iş güvenliği kuralları, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi ile güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında bilgiler verdi. Seminerde, oluşabilecek kazaların alınacak basit önlemlerle engellenebileceğine vurgu yapıldı. Meslek hastalıkların da sık karşılaşılan problemlerden biri olduğu belirtildi. İşveren ve işçinin sorumluluklarının da anlatıldığı toplantıda, kişisel donanım koruyucuları hakkında detaylı bilgiler verildi.

  BAŞKAN KARABAĞ: ÖNEM VERİYORUZ
  Belediye personelinin iş sağlığı ve güvenliğine önem verdiklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bu tür eğitimlere çok önem veriyoruz. Farklı alanlarda çalışan personelin iş güvenliği risklerini öğrenmesi gerekiyor. Personelimizin iş hayatında kendisini geliştirmesini ve sağlıklı bir ortamda çalışmasını istiyoruz. Belediyenin çalışan personeline verdiğimiz eğitimi birim müdürlerine de verdik. İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimiz düzenli aralıklarla devam edecek” dedi.

  Kaynak: http://haber.stargazete.com/ege/bayraklida-is-guvenligi-semineri/haber-940661


   
 2. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  9_EYLUL_IZMIR_20140917_4.jpg
  9_EYLUL_IZMIR_20140917_4.jpg

   
 3. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica