Haber Bakırköy Devlet Hastanesindeki Yangın Paniğe Neden Oldu - Istanbul

Konu, 'Yangın Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Bakırköy Devlet Hastanesindeki Yangın Paniğe Neden Oldu

  7.jpg

  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları bölümünde meydana gelen elektrik yangını paniğe neden oldu.

  1.jpg

  5.jpg

  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıklar Bölümünde saat 06.30 sıralarında bilgi işlem ünitesinde elektrik yangını çıktı. Elektrik ünitesinde çıkan yangın nedeniyle Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları bölümünde kısa süreli panik yaşandı. Yeni doğan bebekler ve hastalar tahliye edildi. Yeni doğan bebekler hastane çalışanları tarafından küvözler eşliğinde bir diğer bloğa nakledildi. Çıkan yangın nedeniyle kimi hastaların dumandan etkilendiği görüldü. Hastane çalışanları yangına müdahale ederken tedbir amaçlı olay yerine Bakırköy ve Kocasinan İtfaiye Amirliklerinden ekipler geldi. Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelen itfaiye ekipleri duman tahliyesi yaptı.

  3.jpg
  2.jpg

  Yangın sırasında hastanede olan bir vatandaş,” Hemşireler haber verdi. Bizde hemen çıktık. Çok fazla panik yaşanmadı. Hemen aşağıya indik” ifadelerini kullandı. Yapılan duman tahliyesinin ardından yeni doğum yapan bebekler ve hastalar tekrar koğuşlarına geri döndü.

  6.jpg

  8.jpg

  4.jpg

  Kaynak: IHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica