bakanlık belgeyi göndermeden önce işe başlama şansımız var mı?

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında epitaph tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. epitaph

  epitaph TÜİSAG Üyesi  merhaba 13 mayıs sınavında başarılı oldum fakat henüz belgemi alamadım ( işlem görmek için bekliyormuş:mustafa:) birkaç iş başvurusunda bulundum eğer belgem elime ulaşmadan önce iş ile ilgili olumlu bir gelişme olursa iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaya başlayabilir miyim? konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.


   
 2. Bahadır Öndersev

  Bahadır Öndersev TÜİSAG Üyesi

  Epitaph mrblar bende 13 mayıs sınavını kazananlardanım benim belgemde gelmedi hala:k_kızgın: Belgesiz olarak 1 Hazirandan beri bir OSGB de çalışıyorum şu an için herhangi bir sorumluluğum yok ama ufaktan fabrika vermeye başladılar.

   
  epitaph bu yazıya teşekkür etti.
 3. bvarol

  bvarol TÜİSAG Üyesi

  Belgeniz onaylanıp size bakanlıktan mail gelmedikten sonra yasal olarak iş güvenliği uzmanlığı yapamazsınız. Sözleşme tarihi bakanlığın onay tarihinden öncesi olamaz.

     

   
  epitaph bu yazıya teşekkür etti.
 4. ATURAN

  ATURAN TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar sorumluluğunu alacağınız şirket ile bir sözleşme yapmanız gerekiyor. Bu sözleşmeye de belge numaranız ve eğer varsa diğer şirket bilgilerini de yazacaksınız. Sonrasında bu bilgiler bakanlıkta incelenecek ve sizin sözleşmeniz onaylandıktan sonra görevi almış olacaksınız...

   
  epitaph bu yazıya teşekkür etti.
 5. Cem AKBULAK

  Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

  sayın epitaph, belge no su ile sözleşme yapılabiliyor eğer öğrenebilirseniz...

     

   
  epitaph bu yazıya teşekkür etti.
 6. epitaph

  epitaph TÜİSAG Üyesi

  bilgilerinizi paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. sınav dönemi bir sıkıntı o soru hatalı bu soru iptal derken şimdi de 30 haziran öncesi sonrası kiminin parası kiminin duası der gibi :D. umarım en kısa zamanda belirsizlikler son bulur birşeyler rayına oturur ve bizden sonrakiler bu dönemi biraz daha kolay atlatırlar.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica