Tartışma B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı Maaşları Ne Kadar?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında çağan genç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. İSG Specialist

  İSG Specialist TÜİSAG Üyesi  Sigortanın tam yatmaması OSGB'lerin ve bu işe eğilmeyen ÇSGB'nin ayıbı.İŞ GÜVENLİĞİ hizmeti satacaksın piyasaya fakat kendi uzmanının haklarını vermeyeceksin. Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça...


   
  mr.merdin ve volkancoskun bu yazıya teşekkür etti.
 2. karacitpitbocuk

  karacitpitbocuk TÜİSAG Üyesi  Arkadaslar 4 yillik uzman ve muhendisim 3 yildir da B sinifi is guvenligi uzmaniyim tek sirkette calisiyorum 4500e yakin aliyorum


   
  miray akgül bu yazıya teşekkür etti.
 3. Mesut DİNÇ

  Mesut DİNÇ TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar Türkiye için konuşuyorum B sınıfının maaş skalası izlenimlerime göre (bu meslekte 4. yılımdayım) 3000-6000 tl arasındadır.

   
 4. Ömer ekmekci

  Ömer ekmekci TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar merhaba, mühendis olarak bir firmada çalışmaktayım. Yüksek lisans vasıtasıyla B sınıfı sertifikasını kazandım. Açıkçası bu işi öğrenmek istiyorum. Part time olarak çalışabileceğim yerler var mıdır? Varsa şartları nasıldır? Değerlendirirken nelere dikkat etmeliyim? (Benim için şu aşamada yapılan işin değerini bilmekle birlikte öğrenme paradan önce gelmektedir.) Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim..  TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !   
 5. Kaan Acar

  Kaan Acar TÜİSAG Üyesi

  Piyasa öyle bir hal aldı ki artık iş verenler alttan başlıyo pazarlığa kaça yutturursak hesabında ,
  Bir inşaat mühendisi olarak sürekli şantiyelerdeyim , yani iş yürüyor ama sonuçta insanların ölmemesi için büyük bir sorumluluğun altına imza atıyoruz, , 2000 ne yapılacak bir iş de değil. Fiyatları ona göre isteyelim.
  tamam deneyim önemli işsizlik zor ama kimse yapılan işi de hafife almasın bu işin 1. gününde de 10. yılında da sorumluluğu bizde!

   
 6. Evren Sim

  Evren Sim TÜİSAG Üyesi

  Kaan kardeşim sana göre şantiye gibi riskli alanlarda B sınıfı uzmanlar ne kadar alır ve alması gereken aslında nedir ?  Her gün İSG ile ilgili yeni eklenen videolardan dan haberdar olmak içib TÜİSAG Youtube Kanalına abone olun !   
  Kaan Acar bu yazıya teşekkür etti.
 7. Kaan Acar

  Kaan Acar TÜİSAG Üyesi

  B sınıfı eğer şantiyede tam zamanlı çalışacaksa en az 5-6 bin olması gerekir.

   
  Evren Sim bu yazıya teşekkür etti.
 8. Evren Sim

  Evren Sim TÜİSAG Üyesi

  Peki piyasada ki gerçek rakamlar nedir, söylediğin şekilde mi yoksa kim ne tutturursa mi?

   
 9. Kaan Acar

  Kaan Acar TÜİSAG Üyesi

  gerçek fiyatlar daha aşşağıda genel çalışanlar bazında , daha çok kim ne tutturursa

   
 10. miray akgül

  miray akgül TÜİSAG Üyesi

  merhabalar
  c sınıfı isg uzmanı olarak yarı zamanlı çalışan arkadaşlarımız bizi ücretler konusunda bilgilendirebilirler mi ?
  teşekkür ederim.

   
 11. Gökhan Karabatman

  Gökhan Karabatman TÜİSAG Üyesi

  Benim arkadaşım 2 aydır işe girmedi sırf 4 binin altında teklifler var diye OSGB den , cepten yiyor ve girmem diyor , kendime hakeret etmiş olurum dio, daha bugün bi OSGB ile görüşmüş 3750 vermişler 8 tane ufak şantiye için gülmüş geçmiş ve direk masadan kalkmış.
  Ben C iken bu kadar alıyordum ezcümle vesselam

   
 12. Abdullah HATİPOĞULLARI

  Abdullah HATİPOĞULLARI TÜİSAG Üyesi

  C sınıfı yarı zamanlı iş bulmak çok zor heryer tam zamanlı alıp hem atama yapıyor hem görevlendirme yapıyor yarı zamanlı yerine tam zamanlı tercih ederler.

   
  miray akgül bu yazıya teşekkür etti.
 13. volkancoskun

  volkancoskun TÜİSAG Üyesi

  Doğru demiş.Tecrübeli C ler alıyor 3000 üzeri.Benim inşaatlara bakan en az alan B sınıfı arkadaşım 4.750 alıyor şuan 3.havaalanında c.tesi,pazar tatil

   
 14. neslihan erdem

  neslihan erdem TÜİSAG Üyesi

  benimde B sınıfı uzman arkadaşım 7000 nın uzerinde alıyor bu iş tecrube işi açıkçası. bu konuda kamudaki İGU arkadaşlar ne yapıyor acaba.

   
 15. kubilay öztürk

  kubilay öztürk TÜİSAG Üyesi

  merhaba arkadaşlar;
  geçen gün gittiğim bir iş görüşmesini sizlerle paylaşmak isterim. OSGB az tehlikeli ve tehlikeli sınıfta 40 firma atayacağını,şu anda c sınıfı uzman çalıştırdıklarını fakat bu uzmanın işten ayrılacağını yerine çıkacak projelere göre b sınıfı uzmanla çalışmak istediklerini söyledi.çıkması muhtemelen projelerin inşaat sektörü olduğu prensip olarak inşaatlarda çalışmayacağımı bunun yerine çok tehlikeli maden ve metal sektörü v.b diğer sektörlerde belirttikten sonra ortaya çıktı ücret konusuna gelince 3000 lira taban ücreti fazla buldular,ancak inşaat sektörü olursa bu söylediğim ücretin makul olabileceğini belirttiler.bende görüşmeden ayrılıp çıktım,beklemeye devam ediyorum.ayrıca görüşme yaptığım kişinin a sınıfı uzman olduğunu belirtmek isterim.artık benim bu sektörle ilgili erteleme kararından sonra umudum iyice azalmaya başladı...

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica