Soru : B Sınıfı İçin Üniversite Ve Kaynak Öneriniz Nedir?

omerdogu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba;
Bir firmada özel güvenlik olarak çalışmaktayım. Kendim yükseklisans mezunuyum. Ancak yükseklisansım farklı bir alan yani İSG değil. Şimdi İSG yükseklisans yapmak istiyorum. Amaç ne? B sınıfı Uzmanlık almak. kendim 2 yıllık ayrıca AOF İSG mezunuyum. Yani 4 yıllıkda var nasıl olsa. En uygun ücretle Yükseklisans nereden alabilirim? Fikriniz var mı? Bir ara görüşmüştüm covid19 yakalandım, psikoloji bir sürü bunalım geçirdim felan derken olmadı. Bu dönem başlamak ve master bitirmek istiyorum? Önerdiğiniz ücreti düşük üniversite neresi var? Diğer bir konu da şu; sınava hazırlanmak için hangi kaynakları kullanmalıyım? Çıkmış sınav soruları birebir var mı? (yayın olarak ne önerirsiniz?) sadece belgem olsun diye alıyorum. Amaç da bu yani. Sınava nasıl hazırlandınız? Ne önerirsiniz?
B sınıfı kursa gidiyor mu ki?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.