Haber Aziziye'de Iş Güvenliği Toplantısı Yapıldı - Erzurum

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Aziziye'de İş Güvenliği Toplantısı Yapıldı

  1.jpg

  2.jpg

  Aziziye Kaymakamlığı tarafından rutin olarak yapılan “İşyeri Güvenliği Asayiş ve Emniyet” konulu toplantı Kaymakam Zafer Öz’ün başkanlığında gerçekleştirildi.

  3.jpg

  4.jpg

  İpragaz Dolum Tesislerinden gerçekleştirilen toplantıya Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Türk-Ermeni İlişkileri Müdürü Prof. Dr. Erol Kürkçüoğlu, Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Eskiçağ Tarihi Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Çiğdem, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Aydın Olcar, İlçe Jandarma Komutanı Vekili Cem Karakaş, Kurum Amirleri ve İlçemizde faaliyette bulunan Hidro Elektrik Santrali (HES- Baraj Şirketleri), Yol Yapım İnşaat Şirketleri, Tüp dolum ve depolama Şirket tesislerinin sorumlu müdürlerinin katılımı ile yapıldı.

  5.jpg

  6.jpg

  Toplantıda Kanun, Yönetmelik ve bunların uygulamaları ile İşyerleri ve Tesislerin Güvenliği ile ilgili, kolluk kuvvetlerinin haricinde alınması gereken ek tedbirlerin, yapılması gereken diğer iş ve işlemlerin nasıl yapılması gerektiği, sektörlerin sorunları gibi hususlar görüşülerek karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulurken, toplantı sonrasında İpragaz Dolum ve Depolama Tesisleri’nde sektör temsilcileri ile birlikte tanıtım gezisi düzenlendi.

  7.jpg

  8.jpg

  Kaynak: IHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica