Az Tehlikeli Bir Işmi Yoksa Işin Içeriği Çok Tehlikeli Mi Ne Yapılmalı.!!

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında miningser tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce Bakanlığın Acilen Asgari Ücret Tarifesi Yayınlaması Gerekir mi?

 1. Evet.

  90,0%
 2. Hayır.

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Herkes Kendi Ücret Tarifesini Yaratmalı.

  10,0%
 1. miningser

  miningser TÜİSAG Üyesi  Az tehlikeli bir danışman firmada çalışmak istiyorum amma danışman firmada yapılan danışmanlık yada müşavirlik nedeniyle mühendis,teknik eleman,v.b. personel başka bir kurum adına çalıştırılmakta ve yaptıkları işte çok tehlikeli ye girmekte bu karmaşık konu için ne yapmak lazım.
  örneğin ben c sınıfıyım ve az tehlikeli için sözleşmemi yapacağım(Tabi ona göre ücret alacağım) amma bu danışma firmanın elemanı görevlendirildiği başka kurumun çok tehlikeli sınıfa giren şantiyesinde başına birşey gelirse (isg açısından olumsuzluk durumu) bunun sonucunda nasıl bir sıkıntı yaşanın durum bana mı rücu eder yoksa çalıştırıldığı firmanın isg uzmanına mı?
  Bu arada çalışacağım firma kurumun taşeronu fakat firmanın işi hizmet alımı.yani kurumun yaptığı hizmet alımı ihalesiyle kuruma mühendislik müşavirlik hizmeti vermek bu hizmet neticesinde kurumun talep ettiği pozisyonlara mühendis ve teknik eleman sağlıyor.(danışman firmanın kendi hizmet binası mevcut ve farklı şantiye ve laboratuvarlarda kurum adına çalışan ve o kurum işlerinde görevli toplam 100 personeli mevcut)   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica