Haber Avea Iş Sağlığı Ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor

  Avea, yeni ürünü İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) sistemi AveaİSG’yi 5-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 7. İş Sağlığı Güvenliği Konferansı’nda tanıtıyor.

  Avea’nın, işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında ihtiyaç duyacağı tüm çalışmaları tek bir yapı altında organize etmelerini ve kolaylıkla yönetmelerini sağlayan yeni ürünü “AveaİSG”, 5-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen “7. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı”nda tanıtılıyor.

  1.jpg

  İş takibini kolaylaştırıyor

  Türkiye’deki tüm işletmelerin kullanımına uygun ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na uyumlu olarak hazırlanan “AveaİSG”, SMS, elektronik posta ve detaylı raporlama sistemi ile iş takibini kolaylaştırıyor. Avea’nın bulut sisteminin avantajlarını da sunan servis, kurumların ve işletmelerin, İş Sağlığı ve Güvenliği sorumluluklarını maliyetli yatırımlar yapmadan bulut üzerinden hem bilgisayardan hem de tablet üzerinden kolayca yönetebilmesini sağlıyor.

  AveaİSG servisi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in katılımıyla düzenlenen 7. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı fuar alanında iş sağlığı güvenliği uzmanlarına tanıtılıyor.

  Kaynak: ShiftDelete.Net


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica