Vize Ata Aöf İsg 1. Dönem Ara Sınav Sorularını Tartışma Alanı (03 Aralık)

03 Aralık 2016 1. Dönem Ara Sınavı Sizce Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Ü

Üye silindi 110025

Guest
Arkadaşlar soru kitapçıkları yayımlanmış cevap anahtarıyla beraber ama mesela bir soruda hata buldum ben; "4857 iş kanununu hükümlerine hangisi hakimdir sorusunda cevap anahtarı d şıkkı olan ütü gibi bir evin gündelik işlerini yapanları gösteriyor ama cevap b şıkkı olan 50 den daha fazla kişinin çalıştığı tarım işletmeleri olmalıydı; kontrol ederseniz başka yanlışlarda çıkabilir..
Değerli Öğrencilerimiz,

Soru itirazlarınızı 0442 231 17 16 nolu faks numarasına 3 iş günü(13 Aralık 2016 tarihine kadar) içerisinde ders adı, soru numarası ve gerekçesini belirterek bildirebilirsiniz.

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teşekkürler.Arkadaşlar herkes gönderirse çok iyi olur

Kadir Baya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Değerli Öğrencilerimiz,

Soru itirazlarınızı 0442 231 17 16 nolu faks numarasına 3 iş günü(13 Aralık 2016 tarihine kadar) içerisinde ders adı, soru numarası ve gerekçesini belirterek bildirebilirsiniz.
Foruma şimdi bakabildim ama sanırım yarın son gün ben yine de Atatürk Üniversitesi internet sitesi üzerinden sorunu bildirdim; umarım internette yayımlanan cevap anahtarında sadece hata vardır diyeceğim ama sanırım bir çok arkadaşımızın doğru cevabi güme gidecek o soruda..

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bende itiraz dilekçesi gonderdim

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Lütfen herkes göndersin . Bu konuda duyarlı olalim

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sınav ne zaman açıklanır acaba ???

selin simsek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
İtiraz edilirse bütün yanlişlar düzeltilir dimi. Sadece itiraz eden arkadaşlarımızın Incelenmez kagitlari umarim. Sonuclarda bu yuzden aciklanmiyor olabilir.

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bence cevap anahtarı tamamen kontrol ediliyor ve optikler yeniden okunuyor diye tahmin ediyorum. Yoksa çok uzadı bu kadar sürmemesi lazim.

galip derviş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
sınav sonuçları daha açıklanmadı mı arkadaşlar. açıklandıysa nereden öğreneceğiz?

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ne yazık ki henüz açıklanmadı. Ösym bile milyonları sınav yapıp 10 _15 gün içinde açıklıyor. Ata Aof ise hala bekliyor...

Elif CODAR

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ne zaman açıklanacak acaba açıklansa da finallere ona göre çalışsak :(

selin simsek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Kesinlikle çok sinir bozucu bir durum. Acıklansada kafamizdaki sorular bitse.

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu nedir ya!!! Hala açıklanmadı.Arkadaşlar daha öncede bu kadar uzuyormuydu acaba. bu gidişle finallerden sonra açıklanacak.

Ü

Üye silindi 110025

Guest
Merhaba Mustanali Bey; tlf la yaptığım görüşme sonucu 26.12.2016 pazartesi günü açıklanacağı yönünde olup, çalışmaların devam ettiğini söylediler. OHAL kapsamı nedeniyle diğer bölümlerin (çocuk gelişimi) ünitelerinin bir kaçı iptal edilmiş

Mustanali

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Mustanali Bey; tlf la yaptığım görüşme sonucu 26.12.2016 pazartesi günü açıklanacağı yönünde olup, çalışmaların devam ettiğini söylediler. OHAL kapsamı nedeniyle diğer bölümlerin (çocuk gelişimi) ünitelerinin bir kaçı iptal edilmiş
Teşekkürler

K. Klş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba vize sonuclari aciklanmis fakat benim notlarim bekledigimin cok cok cok altinda.. Bu sekilde sorunu olan var mi cevaplar duzeltilmemis olabilir mi?

dibace

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba vize sonuclari aciklanmis fakat benim notlarim bekledigimin cok cok cok altinda.. Bu sekilde sorunu olan var mi cevaplar duzeltilmemis olabilir mi?

aynen benimde hukuk çok çok altında (kamu yönetimi mezunu biri olarak) hemde o kadar eminim nasıl itiraz edilebilir?

Harappa

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
hukuk çok zayıf bunda bir yanlışlık var

dibace

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
temel bilgi teknolojileri soru 11 de iki doğru cevap vardır iptal edilmeli.
hem windows logo + m tuşu ile hem de windows logo tuşu + D ile masaüstüne dönülebiliyor nasıl soru soruyo bunlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.